• Головна
  • Завдяки прокуратурі на Полтавщині значно зменшився тиск на малий та середній бізнес
11:53, 18 квітня 2013 р.

Завдяки прокуратурі на Полтавщині значно зменшився тиск на малий та середній бізнес

З метою забезпечення конституційних засад підприємницької діяльності працівники органів прокуратури області заходами прокурорського реагування сприяють відновленню порушених прав підприємців.

Завдяки такій роботі на Полтавщині значно зменшився тиск на малий та середній бізнес.

Упродовж 2012 та 2 місяців 2013 року органи контролю та правоохоронці області провели майже 80 тис. офіційних перевірок суб’єктів господарювання, з яких 34 тис. (43%) – позапланово.

«Враховуючи, що станом на 1 січня 2013 року на Полтавщині зареєстровано майже 37,5 тис. суб’єктів господарювання, можна дійти висновку, що в середньому на кожного підприємця припадає по 2 перевірки, одна з яких позапланова», - наголошує заступник прокурора області Дмитро Таран.

За словами Д. Тарана, позапланова – не значить незаконна, однак така робота перешкоджає нормальній господарській діяльності реального сектору економіки та підриває авторитет правоохоронної системи та влади.

Щоб захистити підприємців, упродовж 2012-2013 років працівники органів прокуратури області здійснили більше 100 перевірок. За їх результатами зареєстровано 3 кримінальні провадження, до відповідальності притягнуто понад 50 контролерів та правоохоронців.

Довідково: з метою забезпечення виконання заходів, визначених Програмою економічних реформ на 2010-2014 роки «Заможне суспільство, конкурентоспроможна економіка, ефективна держава», Указом Президента України від 12 березня 2013 року затверджено Національний план дій на 2013 рік щодо впровадження зазначеної Програми. Згідно її положень основним пріоритетом у діяльності органів державного нагляду (контролю) визначено усунення зайвого втручання в діяльність суб’єктів господарювання, зменшення частоти здійснення планових заходів державного контролю за господарською діяльністю.

 

Оголошення
live comments feed...