• Головна
  • Невідомі розмалювали пам’ятник «Скорботної матері» в Полтаві
11:33, 18 квітня 2013 р.

Невідомі розмалювали пам’ятник «Скорботної матері» в Полтаві

Не шанувати історію власного народу, її болісних сторінок – не поважати себе! Люди, які дозволяють «плювати» на пам'ять померлих, не вміють дбати про свою Вітчизну - недостойні звання громадянина своєї держави та не мають майбутнього. Що спонукає цих морально спотворених осіб до негідних людини вчинків, залишається загадкою.

Нещодавно до Октябрського райвідділу міліції Полтави по телефону звернувся невідомий, який поінформував правоохоронців, що по вул. Р. Люксембург, 80/1, на території парку, він побачив обмальований пам’ятник "Скорботної матері". При виїзді на місце пригоди, слідчо-оперативною групою було встановлено, що невідома особа, фарбою сірого кольору нанесла на вказаний пам’ятник полоси.

Нагадаємо, що даний Меморіал – це братська могила жертвам фашизму, полтавцям, закатованим німецько-фашистськими загарбниками в 1941-1943 роках. Це місце для мешканців Полтави надзвичайно важливе. На площі перед пам’ятником завжди людно: діти, похилі люди, молоді мами з малюками, закохані пари. А в знаменні дні: День Перемоги і 23 листопада, в річницю скоєння тут гітлерівцями акції знищення єврейського населення Полтави, сюди збираються мешканці та гості міста на мітинг пам'яті і покладають квіти біля підніжжя «Скорботної матері».

Можливо цей короткий історичний акцент просвітить зловмисників і вони більше не зазіхатимуть на святе. Принаймні, будемо сподіватися.

А поки що даний факт неповаги до загиблих людей внесено до Єдиного реєстру досудових розслідувань за частиною 1 статті 296 Кримінального кодексу України (Хуліганство). Санкція даної статті передбачає покарання у вигляді обмеження волі на строк до 5-ти років.

Шановні громадяни, якщо ви володієте інформацією щодо осіб, які можуть бути причетні до скоєння даних правопорушень, просимо повідомити до будь-якого підрозділу міліції Полтавщини за телефоном 102 або на телефон довіри УМВС (0532) 51-77-57 та разом поставити край вчинкам, які ганьблять наше прекрасне місто!

 

Оголошення
live comments feed...