• Головна
  • ДАІ не штрафуватиме водіїв протягом місяця
11:07, 18 квітня 2013 р.

ДАІ не штрафуватиме водіїв протягом місяця

З 15 квітня до 15 травня ДАІ Полтавщини інформуватиме водіїв про зміни до Правил дорожнього руху не застосовуючи штрафні санкції

З 15 квітня вступила в силу нова редакція ПДР. Серед нововведень є такі пункти:

  • Дорожні знаки отримали пріоритет перед дорожньою розміткою.
  • З’явиться дорожня розмітка 5 нових кольорів.
  • Обгороджувати паркувальні місця «для клієнтів» з квітня буде заборонено. У нових правилах зазначено, що предмети, які перешкоджають руху по дорозі, встановлювати заборонено. Виключенням є знаки ремонтних робіт, аварійні знаки при оформлені ДТП, та перекриття вулиці згідно з чинним законодавством.
  • За межами міста з 1 жовтня по 1 травня автомобілі повинні рухатись з включеним ближнім світлом фар, чи денними ходовими вогнями.

Окрім цього введено поняття «газон», на якому заборонене паркування автомобіля.

У ДАІ запевняють, що одразу звикнути до нових правил водіям не легко, тому до 15 травня водіїв не будуть штрафувати за недотримання нових пунктів:

— Протягом місяця автоінспектори будуть роз’яснювати водіям нові доповнення. — зазначив начальник УДАІ УМВС України в Полтавській області Олександр Штепа. — Штрафувати протягом місяця не будемо, адже головна ціль ДАІ не штрафувати, а не допускати порушення та аварії. Однак штрафи за старі правила ніхто не відміняв, і якщо інспектори побачать що водій сів випивши за кермо, то до нього застосують всі санкції згідно законодавства. Тож ще раз подумайте перед тим як порушувати ПДР.

Оголошення
live comments feed...