• Головна
  • У Полтаві відзначили 95-у річницю діяльності Червоного Хреста в Україні
10:02, 18 квітня 2013 р.

У Полтаві відзначили 95-у річницю діяльності Червоного Хреста в Україні

– Червоний Хрест був організований у 1918 році і вже тоді сестри товариства допомагали раненим військовим, – розповіла голова обласного товариства Червоного Хреста Ірина Плюсніна.

– Дуже багато випало на долю українців за ці 95 років, але головне завдання нашої організації – це допомога тим, хто її потребує. Донорський рух, допомога соціально незахищеним верствам населення, різноманітні акції, які ми ініціювали чи брали участь, а це і «Діти дітям», і «Ветеран живе поруч», і багато інших. Сьогодні ми дякуємо всім волонтерам, партнерам та владі, які допомагали нам, як ми допомагаємо тим, хто цього реально потребує. Міська програма «Турбота» передбачає безкоштовний проїзд наших медсестер, кожна з яких обслуговує по 8 полтавців на день. Така підтримка нам дуже необхідна.

Багато подяк, грамот та подарунків отримали медсестри Червоного Хреста.

– Запевняю, що та співпраця, яка вже втілена між вашою організацією та міською владою, буде лише продовжуватись та розвиватись, – зазначила заступник міського голови Світлана Порохня. – Я точно знаю, що полтавці чекають на допомогу від медсестер товариства. Ця небайдужість потрібна полтавцям, тому всі акції та проекти Червоного Хреста міська влада буде підтримувати.

Голова Полтавського обласного товариства Червоного Хреста Ірина Плюсніна була нагороджена подякою міського голови із вручення нагрудного знаку. В свою чергу від товариства Червоний Хрест отримали грамоти управління культури та відділ соціального захисту міськвиконкому.

 

Оголошення
live comments feed...