• Головна
  • Міністр Степанов розповів, якою буде мінімальна заробітна плата медиків
15:00, 17 березня
Надійне джерело

Міністр Степанов розповів, якою буде мінімальна заробітна плата медиків

Міністр Степанов розповів, якою буде мінімальна заробітна плата медиків

Згідно з законопроєктом, підготовленим Міністерством охорони здоров’я, мінімальна заробітна плата лікаря має становити 23 тис. грн, а у медсестер – 17 тис. грн.

Як повідомляє пресслужба МОЗ, про це міністр охорони здоров’я Максим Степанов сказав під час під час зустрічі з персоналом у Львівській області. Зокрема, міністр сказав:

«Немає жодного аргументу, який би змусив мене припинити боротися за підвищення заробітної плати для медиків. Я відстоюю позицію, що мінімальна зарплата лікаря має бути 23 тисячі гривень, середнього медичного персоналу – 17 тисяч гривень, молодшого – 12 тисяч гривень. МОЗ розробив відповідний законопроєкт, і ми будемо робити все, аби його ухвалили якомога швидше», – запевнив Максим Степанов.

Він наголосив, що пріоритетом для МОЗ є не реформування системи охорони здоров'я, а побудова нової якісної медицини, і ключовою тут є взаємодія з медичними працівниками.

Міністр наголосив, що робота в напряму оновлення матеріальної бази медичних закладів та соціального забезпечення лікарів триває.

Читайте також: Медичні сестри недооцінені державою, хоча без них неможлива медицина

#медицина #зарплати #лікарі
Оголошення
live comments feed...