• Головна
  • Прокуратура Полтавщини відзвітувалась, як захищає підприємців від перевірок
15:43, 17 квітня 2013 р.

Прокуратура Полтавщини відзвітувалась, як захищає підприємців від перевірок

З метою захисту підприємців прокурори здійснили більше 100 перевірок

Завдяки системним заходам прокурорського реагування на Полтавщині значно зменшився тиск на малий та середній бізнес. Про це повідомили у прес-службі прокуратури області.

Так, упродовж 2012 та 2 місяців 2013 року органи контролю та правоохоронці області провели майже 80 тис. офіційних перевірок суб’єктів господарювання, з яких 34 тис. (43%) — позапланово.

— Враховуючи, що станом на 1 січня 2013 року на Полтавщині зареєстровано майже 37,5 тис. суб’єктів господарювання, можна дійти висновку, що в середньому на кожного підприємця припадає по 2 перевірки, одна з яких позапланова, — наголошує заступник прокурора області Дмитро Таран.

За його словами, позапланова — не значить незаконна, однак така робота перешкоджає нормальній господарській діяльності реального сектору економіки та підриває авторитет правоохоронної системи та влади.

Щоб захистити підприємців, упродовж 2012-2013 років працівники органів прокуратури області здійснили більше 100 перевірок. За їх результатами зареєстровано 3 кримінальні провадження, до відповідальності притягнуто понад 50 контролерів та правоохоронців.

Оголошення
live comments feed...