• Головна
  • Пасажирів другого поїзду «Рахів-Харків», що прибув до Полтави, протестували на COVID-19
16:30, 16 березня
Надійне джерело

Пасажирів другого поїзду «Рахів-Харків», що прибув до Полтави, протестували на COVID-19

Пасажирів другого поїзду «Рахів-Харків», що прибув до Полтави, протестували на COVID-19

Сьогодні вранці на залізничній станції «Полтава-Київська» вже вдруге провели медобстеження пасажирів потягу, що прибув до обласного центру із «червоної» зони карантину.

Усім 46 особам, які зійшли з поїзду «Рахів-Харків» у Полтаві, виміряли температуру та провели швидкісне дослідження експрес-тестами на антиген до SARS-CoV-2. Через 15 хвилин уже були готові результати. Всі негативні.

«Подібне тестування проводимо вдруге, тому вже відпрацювали алгоритм дій. Усіх пасажирів ще в вагоні повідомляють про тестування, потім їх організовано супроводжують до лікарів. Це робити треба швидко, адже через 20 хвилин до другої колії прибуває столичний експрес, – говорить начальник відділу мобілізаційної роботи та медицини катастроф ДОЗ Полтавської ОДА Володимир Мохначов. – Потім, доки пасажири проходять огляд, перон дезінфікується».

Загалом, приїжджі позитивно реагують на подібні заходи. Їх тестують безкоштовно, крім того реєструють, щоб у подальшому вони змогли звернутися за медичною допомогою до Центру ПМСД №1 у Полтаві. Адже не всі пасажири полтавці, багато серед них людей, що приїхали з «червоної» зони у відрядження чи до рідних.

«Подібне тестування у Полтаві буде проходити й надалі. Наступний потяг очікують із Ворохти» - сказано у повідомленні ОДА.

#вірус карантин #пандемія
Оголошення
live comments feed...