• Головна
  • Правоохоронці Полтавщини посилять боротьбу з корупцією, хабарництвом та кіберзлочинністю
14:16, 17 квітня 2013 р.

Правоохоронці Полтавщини посилять боротьбу з корупцією, хабарництвом та кіберзлочинністю

В актовому залі управління МВС України в Полтавській області, під головуванням генерал-майора міліції Едуарда Федосова відбулося засідання Колегії УМВС, на якому були розглянуті результати роботи міліції регіону за 3 місяці 2013 року.

Колегія розпочалася з приємного – заохочення працівників Котелевського райвідділу міліції, які врятували німу дівчину та допомогли знайти її рідних. Едуард Федосов, особисто подякував та вручив начальнику сектору карного розшуку Володимиру Тимошенку та старшому оперуповноваженому сектору карного розшуку Валерію Тарасенку цінні подарунки.

Далі Едуард Вікторович довів до відома особового складу основні вимоги Міністерства внутрішніх справ, які були озвучені міністром, Віталієм Захарченком, на виїзній Колегії МВС України у Донецьку.

Головний міліціонер Полтавщини наголосив присутнім на позитивних нормах нового кримінально-процесуального кодексу України. Едуард Вікторович зазначив, що в умовах дії нового кодексу стовідсотково гарантовано захист прав людини та невідворотність покарання за скоєння кримінальних правопорушень. Також генерал-майор в черговий раз наголосив підлеглим на продовженні позитивної практики повної реєстрації заяв і повідомлень громадян та оперативного реагування на них.

Особливий акцент Едуард Федосов зробив на посиленні протидії корупції та хабарництва, боротьбі з кіберзлочинністю, правопорушеннями у сфері економіки.

Розглядалися також питання щодо профілактики злочинів проти особи, майнових злочинів, стану протидії організованій злочинності, правопорушенням у сфері паливно-енергетичного комплексу тощо.

Із доповідями на Колегії виступили: виконуючий обов’язки 1-шого заступника начальника УМВС у Полтавській області Дмитро Ющук, начальник Управління карного розшуку Микола Михайлик, начальник Управління боротьби з незаконним обігом наркотиків Сергій Кравченко, начальник сектору боротьби з кіберзлочинністю Олександр Кравченко, начальник Управління боротьби з організованою злочинністю Владислав Руденко, начальник Управління кадрового забезпечення В’ячеслав Царьов. Заслуховувались звіти ряду керівників райвідділів.

Після розгляду всіх питань, винесених на порядок денний Колегії, в рамках роботи школи підвищення оперативної майстерності з керівниками міських та районних відділів були проведені додаткові заняття.

 

Оголошення
live comments feed...