• Головна
  • На Полтавщині надходження від акцизного податку зросли у 1,5 рази
13:27, 17 квітня 2013 р.

На Полтавщині надходження від акцизного податку зросли у 1,5 рази

Близько 1,8 млрд. грн. акцизного податку мобілізовано податковою службою Полтавщини впродовж І кварталу поточного року.

Це у 1,5 рази перевищує показники відповідного періоду минулого року. Підприємствами Полтавської області виробляються такі види підакцизної продукції, як: тютюнові вироби, нафтопродукти, лікеро-горілчані вироби, пиво, вино, транспортні засоби.

За підсумками трьох місяців 2013 року сплата акцизного податку по тютюновій продукції в області зросла вдвічі, від реалізації пива – майже втричі, а надходження акцизного податку по лікеро-горілчаній продукції у порівнянні з відповідним періодом минулого року – зросли на 74,5%.

Нагадуємо, що з 1 січня 2013 року було підвищено ставки акцизного податку на тютюнові вироби, пиво, а також доповнено перелік підакцизних нафтопродуктів такими новими видами, як паливо рідке (мазут), газойлі, біодизель та його суміші, розширено перелік підакцизної групи по скрапленому газу. Крім цього з 1 квітня 2013 р. зросли ставки акцизного податку на спирт етиловий та інші спиртові дистиляти, алкогольні напої, а 1 травня поточного року запроваджуються нові зразки марок акцизного податку для маркування алкогольних напоїв як вітчизняного, так і імпортного виробництва.

Відділ взаємодії із засобами масової інформації
та громадськістю ДПС у Полтавській області

 

Оголошення
live comments feed...