• Головна
  • На Полтавщині зводять тимчасову переправу через річку Псел
16:31, 15 березня
Надійне джерело

На Полтавщині зводять тимчасову переправу через річку Псел

На Полтавщині  зводять  тимчасову переправу через річку Псел

На маршруті Р-42 Лубни – Опішня у селі Баранівка Миргородського району почалися підготовчі роботи у рамках капремонту мосту. Про це повідомляють з Укравтодору.  Розташування мосту на мапі: http://bit.ly/Psel_river

«  Будуємо тимчасовий міст, який функціонуватиме на період ремонту основної споруди. Почали влаштовувати опори тимчасового мосту із трубчастих паль» - сказано у повідомленні.

Від самого будівництва у 1984 році міст у Баранівці жодного разу масштабно не ремонтувався. Під час останнього обстеження фахівці виявили низку суттєвих недоліків, а саме незадовільний водовідвід, порушення гідроізоляційних якостей проїзної частини та порушення деформаційних швів. Тривала затримка вологи призводить до вилуговування бетону, пошкодження захисного шару бетону, оголення і корозії арматури. Стан мосту визначено як обмежено працездатний.

Підрядна організація: «МБУ-3», термін виконання робіт – 2021 рік.

Нагадаємо, у 2020 році у Полтавській області було оновлено 30 км маршруту Лубни – Опішня, зокрема у Миргородському та колишніх Зіньківському, Шишацькому районах. У рамках програми Президента «Велике будівництво» у 2021 році роботи будуть продовжені, а саме повне оновлення чекає на ділянку у межах Лубенського району та капремонт мосту через річку Псел у селі Баранівка.

#будівництво #мост #Полтавщина
Оголошення
live comments feed...