• Головна
  • Більшість полтавських батьків хочуть повернутися в поліклініку на вул. Шевченка
12:50, 17 квітня 2013 р.

Більшість полтавських батьків хочуть повернутися в поліклініку на вул. Шевченка

Більшість батьків дитячої поліклініки 1-шої МКЛ хотіли б повернутись у поліклініку на вул. Шевченка

На початку 2013 року 9 педіатричних дільниць Полтавської обласної дитячої поліклініки були передані у три міські дитячі поліклініки. Нещодавно ЗМІ відвідали дитячу поліклініку на Леваді, де усі опитані батьки висловили побажання повернути поліклініку на старе місце. Щоб дізнатися, як ставляться до змін пацієнти дитячої поліклініки 1-шої МКЛ.

Сенсації не сталось, більшість опитаних батьків повідомили, що коли їх поліклініка була на вул. Шевченка, їм було значно зручніше.

Ольга Швець:

— Там звісно було зручніше. Ми навіть підписи збирали, для того щоб поліклініка залишилась на старому місці. А зараз на дорогу витрачаємо 45 хвилин. Назад би повернулись з радістю. До того ж сама не знаю. Але говорять тут проблематично здавати аналіз крові.

Аліна Циган:

— Нам, якщо чесно, однаково, ми і туди на машині добирались, і сюди на ній їздимо. Хоча мабуть, якщо своїм, то було б важкувато. Стосовно медичної частини, то тут змін ніяких. Лікар в нас залишився той самий. Вважаю, що можна і тут залишатись.

Тетяна Кікоть:

— Там було звичніше. Я там виросла і знаю всіх лікарів. Хоча мушу визнати, що тут приміщення більш просторе. Але назад повернулась би не вагаючись.

Антон Довгаль:

— Зрозуміло, на Шевченка було краще. Там було і ближче і завантаженість менша. Та й звикли ми, адже туди не тільки ми, а ще батьки наші ходили. Там я виходив з двору — і одразу поліклініка, а сюди доводиться на машині їхати. Якби була можливість — повернулися б із задоволенням.

— Ми жодної скарги після переводу до нас дільниць з Шевченка не отримували,- повідомила «Полтавщині» завідуюча дитячим поліклінічним відділенням 1-ої МКБ Людмила Михайлець. — Взагалі, Київський район у Полтаві найбільший. І люди без проблем добираються навіть з Яківців та Івонченців. А це, як ви розумієте, далі ніж ділянки, які перейшли до нас з Шевченка. Крім того вони перейшли сюди разом зі своїми лікарями, тож з медичної сторони для них нічого не змінилось. Хочу зазначити, що оскільки медицина реформується, то повернення до старої структури вже не буде. Тож ми будемо раді, якщо пацієнти швидше звикнуть до нових умов.

Оголошення
live comments feed...