• Головна
  • Відомі дати проведення державної підсумкової атестації в полтавських школах
12:12, 17 квітня 2013 р.

Відомі дати проведення державної підсумкової атестації в полтавських школах

ДПА у полтавських школах відбудеться з 13 до 31 травня

Стали відомі дати, коли в полтавських школах відбудеться державна підсумкова атестація. Про це сказано у Наказі управління освіти Полтавської міської ради «Про порядок закінчення навчального року та проведення державної підсумкової атестації в загальноосвітніх навчальних закладах міста в 2012/2013 навчальному році».

Загалом, ДПА для випускників початкової школи відбудеться 13-21 травня, основної — 28 травня — 11 червня, а старшої — 27-31 травня школи.

Так, ДПА серед учнів 4-их класів проведуть з 13 по 21 травня (з української мови та читання (мови навчання), математики).

Для учнів 9-их класів державна підсумкова атестація відбудеться з 28 травня по 11 червня (з 5 предметів (за збірниками завдань, рекомендованих Міністерством освіти і науки, молоді та спорту України). А саме:

  • з української мови (диктант, за завданнями, оголошеними Міністерством освіти і науки, молоді та спорту України в день складання державної підсумкової атестації) — 31 травня 2013 року;
  • математики (інтегрована письмова робота з алгебри та геометрії за завданнями, визначеними Департаментом освіти і науки облдержадміністрації) — 28 травня 2013 року;
  • географії у письмовій формі — до 11 червня;
  • біології у письмовій формі — до 11 червня;
  • іноземної мови чи іншого гуманітарного предмета за вибором навчального закладу — до 11 червня.

Для випускників 9-их класів, які навчаються в ЗНЗ, що визначені, як пункти тестування при складанні ЗНО у 2013 році, визначать іншу дату проведення ДПА. Для учнів 11-их класів з 27 по 31 травня пройде ДПА з 3 предметів (у письмовій формі за збірниками завдань, рекомендованими Міністерством освіти і науки, молоді та спорту України ), а саме:

  • з української мови (переказ, обов’язково) за завданням Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України — 27 травня;
  • з історії України або з математики (обов’язково для учнів (вихованців), які навчалися в класах універсального профілю) або профільного предмета (для учнів (вихованців), які навчалися в класах (групах) з профільним навчанням) — 29 травня;
  • предмета з інваріантної складової навчального плану за вибором учнів (вихованців) — 31 травня.

Для випускників, які в поточному навчальному році почали вивчати українську мову, ДПА з мови навчання у 9-их класах (диктант) проведуть 31 травня, в 11-(12) класах (переказ) — 27 травня.

Як сказано в Наказі управління освіти Полтавського міськвиконкому, у письмовій формі ДПА розпочнеться о 9:00, в усній формі для першої групи — о 9:00, для другої групи — о 14:00.

До речі, свято Останнього дзвоника у полтавських загальноосвітніх навчальних закладах відбудеться 24 травня 2013 року. При цьому навчальний рік (з урахуванням навчальної практики та ДПА) має бути завершений не пізніше 1 липня 2013 року.

Документи про повну загальну середню освіту випускникам 11 класів вручатимуть 1 червня. Документи про базову загальну середню освіту випускникам 9 класів вручатимуть 12 червня.

Оголошення
live comments feed...