
10:45, 17 квітня 2013 р.
У Полтаві на Зигіна вже добу не працюють світлофори
Із вчорашнього дня світлофори на площі Зигіна «наказали довго жити»
У зв’язку із цим дорожній рух регулювали співробітники ДАІ, але увечері не було вже і їх.
Рух на площі дуже складний, тому ДТП там часто трапляються й за умови увімкнених світлофорів. А сьогодні наш читач повідомив, що на площі трапилося дрібне ДТП, що за таких умов — майже закономірність.
Нагадаємо, що перехрестя на площі Зигіна увійшло до списку самих ДТП-небезпечних. А минулого року світлофори на Зигіна влаштували дискотеку.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
15:00
Вчора
Спецтема
Оголошення
12:58, 11 червня
1
13:34, 21 червня
07:02, 15 червня
7
12:35, Сьогодні
