• Головна
  • На придбання техніки для полтавських комунальників міська влада виділила 10 млн грн
11:13, 17 квітня 2013 р.

На придбання техніки для полтавських комунальників міська влада виділила 10 млн грн

Попри те, що Полтава залишається серед міст із найнижчими тарифами на вивіз сміття по всій Україні, міська влада знайшла можливість і виділила 10 мільйонів гривень на придбання нової техніки для Полтавського комунального автотранспортного підприємства-1628 (КАТП-1628).

- Сьогодні вже закуплено 2 нових автомобілі МАЗ для вивозу сміття. Один такий з усім обладнанням коштує понад 500 тисяч гривень. Плануємо закупити ще 5, - зазначив міський голова Олександр Мамай. – Вони Полтаві дуже потрібні, адже ті 10 сміттєвозів, які є зараз, вже зношені на 90-95%, бо працюють по 365 днів на рік. Якщо якісь з них ламаються і стоять на ремонті – вже виникає проблема. Нові 7 машин дадуть змогу якісно обслуговувати полтавців та можливість відремонтувати та подовжити життя старої техніки.

Загалом же, - наголошує мер, - на виділені 10 мільйонів гривень ми плануємо придбати 21-у одиницю техніки. Є потреба в близько 10-ти автомобілях на базі ЗІЛ для вивозу негабаритного сміття.

Що ж до нових сміттєвозів – один вже працює на маршруті, другий наразі проходить технічне обслуговування і вже за кілька днів теж працюватиме на благо полтавців.

 

Оголошення
live comments feed...