• Головна
  • Гадяцькі лісівники озеленили дитячий будинок-інтернат
10:29, 17 квітня 2013 р.

Гадяцькі лісівники озеленили дитячий будинок-інтернат

На Потлавщині активно триває акція «Майбутнє лісу у твоїх руках», а разом з нею й озеленення соціальних об’єктів на території області.

Одним з таких став і Зіньківський дитячий будинок-інтернат, на території якого лісівники ДП «Гадяцький лісгосп» на чолі з директорм Олександром Пішняком та лісничим Зіньківського лісництва Іваном Гришком посадили молоденькі дерева.

Нещодавно Зіньківський дитячий будинок-інтернат відзначив півстолітній ювілей. Нині тут 128 вихованців - це хлопці із особливими потребами. Та це не заважає їм займатися творчою самодіяльністю і спортом. Мають призові місця на міжнародних змаганнях з футболу. А щовесни разом із вихователями та усім персоналом саджають дерева та кущі на згадку про перебування у будинку та, звісно, задля чистого довкілля.

Акцію із озеленення у Зінківському дитячому будинку-інтернаті підтримали працівники Гадяцького лісгоспу. Цього разу вони надали понад півсотні різних саджанців. Разом із вихованцями та працівниками інтернату працівники лісгоспу  посадили цього дня майже 60 дерев.

Прес-служба

Полтавського обласного управління

лісового та мисливського господарства

 

Оголошення
live comments feed...