• Головна
  • Тижні знань безпеки життєдіяльності
09:32, 17 квітня 2013 р.

Тижні знань безпеки життєдіяльності

У Полтавській області проводяться Тижні знань безпеки життєдіяльності

У місті Миргород та Миргородському районі Полтавської області розпочався тиждень знань безпеки життєдіяльності.

16 квітня працівники державної пожежно-рятувальної частини №17 завітали до декількох навчальних закладів міста Миргорода, зокрема зустріч пройшла в Миргородській ЗОШ I-III ступенів № 9.

Рятувальники повели із дітьми бесіду про те, що таке вогонь та коли він може бути другом, а коли - ворогом. Особлива увага лекторів була спрямована на те, аби діти зрозуміли, що недотримання правил безпеки може призвести до сумних, та навіть трагічних наслідків. Протягом зустрічі школярі приймали найактивнішу участь в обговоренні лекції, залюбки відповідали на запитання дорослих та розказували як необхідно діяти в разі виникнення надзвичайної ситуації. Також рятувальники розказали дітям про правила безпеки при виявленні вибухонебезпечних предметів.

Наостанок представники освіти щиро подякували гостей за змістовну та повчальну зустріч. Також вони висловили надію на подальшу співпрацю працівників ДСНС із навчальними закладами міста задля проведення комплексного навчання дітей правилам безпеки життєдіяльності та засвоєння ними практичних навичок поведінки під час їх виникнення.

Тижні знань безпеки життєдіяльності, фото-1

 

УДСНС у Полтавській області

Оголошення
live comments feed...