• Головна
  • На Полтавщині виявили на 13 тисяч гривень цигарок без акцизу
09:06, 17 квітня 2013 р.

На Полтавщині виявили на 13 тисяч гривень цигарок без акцизу

На 13 тисяч гривень виявлено тютюнових виробів без марок акцизного збору митниками спільно з правоохоронними органами полтавського регіону

У рамках взаємодії митників з правоохоронними та контролюючими органами Полтавської області на 2013 рік проводяться систематичні спільні заходи по виявленню правопорушень чинного законодавства.

З початку року проведено 19 оперативних заходів. За їх результатами, працівниками митниці встановлено фактів незаконного зберігання та реалізації тютюнових виробів без українських акцизних марок на загальну суму 13,1 тис. грн. та вилучено майже 50 тис. цигарок. Вищезазначені заходи проведені в торгівельних мережах міст Полтави та Кременчука .

Відповідно до Податкового кодексу України ввезення, зберігання та продаж на митній території України не маркованих, в установленому порядку, алкогольних напоїв та тютюнових виробів забороняються.

Отже, за фактами виявлення незаконного переміщення тютюнових виробів іноземного виробництва, працівниками Полтавської митниці складені протоколи про порушення митних правил.

На даний час цигарки з обігу вилучено та в подальшому, згідно законодавства, їх буде утилізовано.

Оголошення
live comments feed...