• Головна
  • Наймасштабнішим проектом «Великого будівництва» президента Зеленського на Полтавщині стане міст через Дніпро
14:00, 13 березня
Надійне джерело

Наймасштабнішим проектом «Великого будівництва» президента Зеленського на Полтавщині стане міст через Дніпро

Наймасштабнішим проектом «Великого будівництва» президента Зеленського на Полтавщині стане міст через Дніпро

Нагадаємо, на Полтавщині цього року мають розпочати роботи із зведення нового мосту через Дніпро у місті Кременчук. Міст стане частиною обходу на державній автодорозі Н-08 Бориспіль – Дніпро – Запоріжжя (через Кременчук) – Маріуполь.

Наймасштабнішим проектом «Великого будівництва» президента Зеленського на Полтавщині стане міст через Дніпро, фото-1

Проект мають реалізувати у рамках програми «Велике будівництво» президента України Володимира Зеленського. Будуватиме міст турецька компанія «Догуш Іншаат ве Тіджарет Анонім Шіркеті». Служба автодоріг Полтавської області вже уклала з нею договір на суму 11 млрд 248 млн 700 тис. грн. Триватимуть роботи 48 місяців. Мостовий обхід буде складатися із північних та південних під’їзних шляхів і самого вантового мосту. Його довжина складатиме 820 метрів, довжина естакади – 1,9 кілометра, а дорожні роботи проведуть на відстані у 5,4 кілометра.

-Зведення нового мосту в Кременчуці – серед пріоритетів програми «Велике будівництво». Реалізація цього амбітного й унікального проєкту зрушила з місця за підтримки Президента Володимира Зеленського. Очікуємо, що повний проєкт мосту буде готовий на початку вересня, – зазначає голова Полтавської ОДА Олег Синєгубов.

У Полтавській ОДА вже створили і провели перше засідання робочої групи, яка допомагатиме вирішувати супутні питання, які виникатимуть у процесі будівництва. До групи включили представників органів місцевого самоврядування та всіх служб та організацій, які будуть дотичними до зведення об'єкта. За словами голови ОДА, такий майданчик комунікації показав свою ефективність, коли область втілювала в життя низку важливих завдань: від будівництва маленьких амбулаторій, реконструкції приймальних відділень до зведення нового обласного кардіоцентру, будівництва трас Н-31, М-03 та об'їзної дороги навколо Полтави.

Також у ОДА переконані, що будівництво мосту у Кременчуці стане важливою соціальною та економічною ініціативою для області.

-Це інвестиції, нові робочі місця, гарний майданчик, де можуть проходити практику студенти вишів та учні профтехучилищ. Також нашою принциповою позицією є сплата податків до місцевих бюджетів. Така вимога в нас до будь-яких інвесторів, які працюють на Полтавщині, – говорить Олег Синєгубов.

 Раніше ми розповідали, що у новозбудованому обласному кардіоцентрі вже зробили 160 операцій.

Щоб не пропустити важливих новин, підписуйтеся на наш Telegram

#міст #Полтавщина #Велике будівництво #Кременчук #програма президента
Оголошення
live comments feed...