• Головна
  • Автомобілісти і мотоциклісти у Полтаві проведуть акцію, щоб попередити ДТП
16:29, 16 квітня 2013 р.

Автомобілісти і мотоциклісти у Полтаві проведуть акцію, щоб попередити ДТП

20 квітня у Полтаві автомобілісти та мотоциклісти приєднаються до загальнонаціональної акції «Увага, мотоцикліст!».Під час акції, що відбуватиметься з 12 по 14 годину, на площі Зигіна учасники інформуватимуть полтавців про важливість попередження дорожньо-транспортних інцидентів.

– «Увага! Мотоцикліст!» це щорічна подія, яка об`єднує волонтерів у десятках міст України. – йдеться на сторінці заходу у соціальній мережі. – Ця акція не тільки для профілактиці ДТП, але і для взаємовідносин всіх зацікавлених в підвищенні безпеки дорожнього руху, та особливо двоколісної техніки. Наша мета нагадати авто- та мотоводіям, пішоходам, про необхідність підвищеної уваги та взаємної поваги всіх учасників дорожнього руху, важливість попередження дорожньо-транспортних інцидентів. Мотоциклісти не вимагають особливого до себе відношення, а лише відстоюють принцип взаємної відповідальності.

– Акція дасть можливість продемонструвати соціальну вагомість та відповідальність мотоспільноти. – зазначається на сайті Національної асоціації мотоциклістів України.

 

Оголошення
live comments feed...