• Головна
  • Комісія відзначила високий рівень готовності системи цивільної оборони області
15:34, 16 квітня 2013 р.

Комісія відзначила високий рівень готовності системи цивільної оборони області

Під керівництвом голови облдержадміністрації Олександра Удовіченка, за участю заступника голови Бориса Галушко, заступника директора департаменту з запобігання надзвичайних ситуацій України Тараса Поліщука, проведено розширене засідання обласної (регіональної) комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій.

Учасники засідання підбили підсумки комплексної перевірки Державною службою України з надзвичайних ситуацій стану реалізації державної політики у сфері цивільного захисту та організації роботи з питань техногенної та екологічної безпеки в Полтавській області.

Комісія ДСНС України працювала в нашій області з 1 по 12 квітня 2013 року. Були перевірені міста Полтава, Кременчук, Миргород, Лубни а також Карлівський, Миргородський та Новосанжарський райони.

Основна увага приділялась виконанню практичних заходів щодо попередження виникнення можливих надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру.

За підсумками роботи комплексної перевірки органів управління у сфері цивільного захисту Полтавського регіону та службової діяльності Управління ДСНС України у Полтавській області, комісія ДСНС України, відзначила високий рівень готовності системи цивільної оборони (цивільного захисту) області та її складових. У цілому стан територіальної підсистеми і її окремих ланок готовий до виконання завдань. Про це на засіданні повідомив заступник директора департаменту з запобігання надзвичайних ситуацій України Тарас Поліщук. За його інформацією, така висока оцінка – це певний результат роботи територіальних служб і підрозділів цивільного захисту, що знаходяться на території області.

В роботі комісії приймав участь заступник голови обласної державної адміністрації – голова обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій Борис Галушко та керівники відповідних служб.

 

Оголошення
live comments feed...