• Головна
  • Керівниця магазину "АТБ" у Полтаві Валерія Санькова: "Кожна жінка хоче бути коханою, потрібною та мати трохи везіння
Новини компаній
14:00, 5 березня

Керівниця магазину "АТБ" у Полтаві Валерія Санькова: "Кожна жінка хоче бути коханою, потрібною та мати трохи везіння

Новини компаній

Більш як чотири мільйони українських громадян щодня відвідують супермаркети "АТБ" – найнадійнішого та перевіреного часом постачальника гарантовано свіжих продуктів і якісних товарів першої необхідності за максимально доступними цінами. Компанія працює на українському ринку ритейлу вже понадчверть століття та посідає лідируючі позиції за багатьма показниками. Станом на сьогодні 1206 магазинів "АТБ" щодня без перерв, вихідних і святкових днів відкриті для покупців у 307 містах і селищах України.

Щоб більш ніж 3,5 тисячі найменувань гарантовано якісних товарів завжди займали свої звичні місця на численних прилавках магазинів найбільшої вітчизняної торговельної мережі в 24 областях країни, докладає максимум зусиль величезна команда співробітників корпорації "АТБ" – понад 68 тисяч осіб! Більша частина із них (44546 ос.) – представниці прекрасної статі. Цьогоріч Міжнародний жіночий день багато хто традиційно відсвяткує на своєму робочому місці. Недаремно ж в магазинах "АТБ" називають свій дружний колектив "робочою родиною".

Ці прекрасні жінки відіграють основну роль у динамічному розвитку й ефективній роботі найбільшої компанії в країні. Нагадаємо, що корпорація щорічно відкриває майже сотню магазинів "АТБ", створюючи близько п'яти тисяч нових робочих місць.

Уже кілька років поспіль "АТБ" займає лідируючі позиції в рейтингу кращих роботодавців галузі роздрібної торгівлі.

В супермаркетах "АТБ" у різних куточках нашої країни можна зустріти жінок не тільки за касою або біля прилавка. Вони найчастіше виконують роботукерівників магазинів, логістів, товарознавців, бухгалтерів, керують відділами контролю якості "АТБ" і навіть займаються питаннями охорони та безпеки (438 співробітниць).Компанія має безліч прикладів того, як дівчина, що прийшла на рядову посаду, згодом стає гарним фахівцем, проходить безоплатну підготовку в учбовому центрі "АТБ" (сьогодні таких чотири), робить успішну кар'єру, навіть стає керівником регіонального підрозділу компанії. Згідно з даними із відкритих джерел 85% керівників у супермаркетах "АТБ" починали свою кар'єру з посадрядових співробітників. 1150 магазинами мережі керують жінки, а всього в супермаркетах торговельної мережі 40896 представниць слабкої статі. Самій юній із них усього 18 років, а є співробітниця, що відсвяткувала свій 78-й день народження.

Крім добре знайомої українцям мережі "АТБ-Маркет" до складу корпорації "АТБ" входять численні підприємства, які займаються управлінням активами, логістикою, виробництвом продуктів харчування.Завдяки старанній праці десятків тисяч українських жінок вони багато років займають лідируючі позиції у своїх сегментах бізнесу. Ритейл вимагає від працівників максимальної самовіддачі. Як розповіли нам співробітниці "АТБ", коли віриш у свої сили, коли професія для тебе це не просто спосіб заробітку, але й стиль життя – будь-яка справа по плечу: хоч відкрити новий магазин, хоч підкорити регіон!

Саме на ніжних жіночих плечах тримається виконання основної місії лідера українського ритейлу – безперебійне забезпечення широких верств населення гарантовано свіжими і якісними продуктами за доступними цінами.

День торгівлі леді "АТБ" традиційно вважають своїм головним святом, однак не забувають і про Міжнародний жіночий день. Напередодні 8 Березня ми поставили декілька запитань керівниці магазину "АТБ" № 792 у нашій Полтаві Валерії Саньковій. Це вольова, сильна й енергійна жінка, мати трьох дітей. Вона прийшла в компанію в непростому для новітньої історії країни 2014 році. Тоді вона з родиною жила в Горлівці Донецької області. Напередодні подій, які на довгі роки змінили вигляд східних областей країни, Валерія Анатоліївна із близькими приїхала в Полтаву до родичів. Мине зовсім небагато часу, і вони з жахом довідаються, що додому повернутися не вийде, адже там розпочалися бойові дії. У результаті всій родині довелося фактично починати життя із чистого аркуша, облаштовуватися, багато працювати й вірити, що завтра буде краще, ніж учора.

–Валеріє Анатоліївно, життя приготувало вам важкі випробування, з якими ви зуміли гідно впоратися. Розкажіть, як це було, що допомогло вам витримати удар і впевнено рухатися далі? Наскільки допомогла встати на ноги та почати життя з нового аркуша робота в "АТБ"?

– Спочатку, звісно, був повний шок. Ми приїхали до Полтави на початку літа – у майках і шортах. Багато речей із собою не брали. І тут зрозуміли, що додому повернутися не вийде – усе потрібно починати з нуля. Дякую дуже "АТБ", де не на словах, а на ділі цінують кожного свого співробітника та готові допомогти.Я прийшла в Полтаві у відділ кадрів компанії, мене прийняли, переводом оформили. Погодьтеся, працевлаштуватися в новому місті от так швидко – це великий плюс. І вже тим більше, коли є перспектива розвитку та кар'єрного зростання.

– Які, на вашу думку, якості повинна мати людина, щоб побудувати успішну кар'єру у великій команді галузевих лідерів?

– Для початку слід мати величезне бажання рости, розвиватися, вчитися, набиратися досвіду. Звісно, не зашкодить трохи удачі та везіння. Важливо любити свою роботу.

– А якого свята більше чекаєте: 8 Березня чи Дня торгівлі?

– День торгівлі для нас традиційно – особливе свято. Однак у зв'язку з пандемією торжеств чекати не варто. Тому будемо відзначати 8 Березня та загадувати бажання, щоб усе знову стало, як було раніше.

– Що в цей день хотіли б побажати своїм колегам і покупницям?

– Бажаю завжди бути коханими. Щоб у родині панували розуміння та доброта, а в роботі всі плани втілювалися в реальність, а ще – щоб у нашу країну повернулися мир і добробут.

Оголошення
live comments feed...