• Головна
  • «Вакцинація поза чергою буде платною, залишки вакцин передадуть на 5 етап» - прем’єр – міністр Денис Шмигаль
17:30, 5 березня
Надійне джерело

«Вакцинація поза чергою буде платною, залишки вакцин передадуть на 5 етап» - прем’єр – міністр Денис Шмигаль

«Вакцинація поза чергою буде платною, залишки вакцин передадуть на 5 етап» - прем’єр – міністр Денис Шмигаль

В рамках вакцинації в Україні залишки препаратів будуть передавати на п'ятий етап національної кампанії. Крім того, вакцини зможуть перепродати приватним клінікам за собівартістю, щоб українці могли вакцинуватися позачергово.Про це на прес-конференції заявив прем'єр-міністр Денис Шмигаль.

За його словами, він хотів би, щоб вже цього літа люди з паспортами вакцинації могли вільно подорожувати за кордон.

"Це поки тільки як мрія - дати можливість не з 1-го, 2-го, 3-го або 4-го, а, можливо з 5-го етапу вакцинації вакцинуватися комерційно. Тобто залишки вакцин, якої уряд не буде мати можливості використовувати на перших етапах, будемо передавати це в п'ятий етап. І, звичайно, ми можемо як уряд передавати за собівартістю їх комерційним клінікам", - зазначив Шмигаль.

Він підкреслив, що клініки зможуть позачергово вакцинувати тих, хто, наприклад, хоче виїхати з країни з туристичною метою. Такі щеплення будуть платними.

"Я впевнений, що вже влітку ситуація стабілізується, виробники вакцин будуть торгувати не тільки з урядами, але і з комерційними підприємствами", - додав прем'єр.

Нагадаємо, раніше Шмигаль заявляв, що робота над українською вакциною триває. Він також зазначив, що влада планує вакцинувати від COVID 70% населення.

Читайте також: В Україні розпочалася третя хвиля пандемії COVID-19, яка може призвести до нового локдауну.

#вакцинація #населення #коронавірус
Оголошення
live comments feed...