• Головна
  • Полтавські «Воїни» здобули перемоги на чемпіонаті світу з військово-спортивного багатоборства
10:44, 16 квітня 2013 р.

Полтавські «Воїни» здобули перемоги на чемпіонаті світу з військово-спортивного багатоборства

12 – 14 квітня у Харкові відбувся 7-й чемпіонат Світу з військово-спортивного багатоборства за розділом «бойове двоборство», який зібрав близько 500 спортсменів різних країн.

У змаганнях взяла участь і збірна команда Полтавського обласного військово-спортивного центру «Воїн» (керівник заслужений тренер України - Олег Бариш). Кращі спортсмени визначалися у двоборстві: стрільбі з гвинтівки та рукопашному бою. Перше місце виборов Андрій Тимошенко (16-17 років, вага 85 кг). Срібними призерами стали Юхименко Владислав (16-17 років, вага 65 кг), Станіслав Пашолка (серед дорослих вагою понад 95 кг). Бронзу завоювали Грицун Владислав (16-17 років, вага 75 кг), Марина Спинжар (серед дівчат вагою до 55 кг).

Допомогу щодо участі команди у чемпіонаті надали управління з питань фізкультури та спорту облдержадміністрації , управління у справах сім’ї, молоді та спорту міськвиконкому, обласне товариство сприяння обороні України, багатопрофільний ліцей №1, ЗОШ №4, на спортивній базі яких проходили підготовку спортсмени.

 

Оголошення
live comments feed...