10:10, 16 квітня 2013 р.

Митниця інформує

Майже на 2 мільйони гривень виявлено порушень митних правил у полтавському регіоні

Майже півсотні справ заведено працівниками Полтавської митниці за фактами порушень митного законодавства з початку року. Вартість вилучених предметів правопорушення становить майже 0,8 млн.грн..

Правоохоронна робота митниці в поточному році направлена на виявлення та фіксацію порушень, які наносять значну шкоду економічним інтересам держави. В поточному році митниками полтавського регіону зафіксовано факти незаконного експорту обладнання, запасних частин до залізничних локомотивів та сільськогосподарської продукції на підставі документів, що містили неправдиві відомості щодо найменування, виробника та країни походження товарів.

З початку року митницею розглянуто 9 справ про порушення митних правил з накладенням адмінстягнення у вигляді штрафу на суму понад 220 тис. грн.. Перераховано штрафів до Держбюджету України на суму понад 31 тис. грн., що в 2,4 рази більше ніж у минулому році.

До Служби безпеки України та прокуратури Полтавської області в цьому році митницею направлено «Повідомлення № 1 про протиправні діяння, що містить ознаки злочину». Нещодавно з Прибалтики на адресу одного з полтавських підприємств надійшов вантаж - готові сполучні суміші, які використовують у виробництві ливарних форм. Полтавською митницею до Харківської служби з експертного забезпечення митних органів направлені зразки ввезеного товару. Згідно висновку встановлено, що даний товар містить у своєму складі психотропну речовину - бутиролактон - 5-10%, яка значиться у «Переліку наркотичних засобів, психотропних речовин і прекурсорів». Попередня правова кваліфікація кримінального правопорушення - ст. 305 КК України (ввезення психотропної речовини).

Оголошення
live comments feed...