• Головна
  • Полтавські пластуни відвідали міжобласний скаутський захід День Бі-Пі
18:30, 4 березня
Надійне джерело

Полтавські пластуни відвідали міжобласний скаутський захід День Бі-Пі

Полтавські пластуни відвідали міжобласний скаутський захід День Бі-Пі

Пластуни Полтавщинивзяли участь у міжобласному скаутському заході, присвяченому дню народження засновника скаутського руху Роберта Бейден-Пауелла. Як повідомили організатори заходу, команди полтавців зайняли друге і третє місце у інтелектуально-прикладних змаганнях на спомин видатної особистості.

Представники Національної скаутської організації України Пласт – пластуни Полтави та області – вибороли свої місця у товариській, але нелегкій боротьбі, з командами однолітків з інших областей України. Окрім глибини своїх знань та практичних навичок їм довелося ще й продемонструвати гумор та кмітливість. Адже ці риси характеру, як казав Бейден-Пауелл (скаутський псевдонім – Бі-Пі), теж мають бути притаманні справжньому скауту.

Вже після змагань за солодким столом відбулося жваве спілкування, де кожен міг поділитися своїм пластовим досвідом та намітити плани на майбутнє.

Пластуни Полтавщини з нетерпінням чекають весняного тепла, щоб розпочати сезон таборування, а також – щиро дякують голові Полтавської обласної ради Олександру Біленькому, без допомоги якого їх участь у заході була б неможливою.

Бажаєте отримувати найважливіші новини Полтави у месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram

#Полтава #пластуни #Пласт #змагання #інтелект
Оголошення
live comments feed...