• Головна
  • Аліменти наперед: житель Полтавщини сплатив синові 300 тисяч гривень
13:31, 4 березня
Надійне джерело

Аліменти наперед: житель Полтавщини сплатив синові 300 тисяч гривень

Аліменти наперед: житель Полтавщини сплатив синові 300 тисяч гривень

Через суттєві зміни у житті мешканка міста Кременчука попросила свого колишнього чоловіка сплатити їхній дитині чималу суму грошей – 300 тисяч гривень.

Варто зазначити, що на той момент суд вже зобов’язав кременчуківця сплачувати аліменти, але чоловік не відзначився сумлінністю при виконанні батьківського обов’язку та накопичив заборгованість. Тому, через недодані батьком тисячі гривень (борг, який перевищив суму відповідних платежів за чотири місяці), державні виконавці Північно-Східного міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м. Суми) винесли вмотивовані постанови та тимчасово обмежили чоловіка у деяких свободах:

· у праві виїзду за межі України;

· у праві керування транспортними засобами;

· у праві користуванні зброєю;

· у праві полювання.

Так, завдані правовими санкціями незручності переконали чоловіка погасити наявну аліментну заборгованість. Разом з тим, громадянин задовольнив й прохання колишньої дружини, оскільки вона зобов’язалася відмовитись від вимоги сплачувати аліменти у майбутньому. Тому рішення віддати одразу понад 300 тисяч гривень для батька стало раціональним, оскільки більше не потрібно буде щомісячно нагадувати собі про сплату аліментів та миритися з правовими заборонами. Про це повідомляють з Північно-Східного міжрегіонального управління Міністерства юстиції.

Читайте також: Скликають сесію полтавської міської ради. Про що говоритимуть?

#аліменти #боржники #покарання
Оголошення
live comments feed...