• Головна
  • У Лубнах оголосили бій незаконній рекламі на фасадах
18:20, 15 квітня 2013 р.

У Лубнах оголосили бій незаконній рекламі на фасадах

До 1 травня усі паркани а фасади будинків в Лубнах очистять від самовільно розклеєної реклами

Сьогодні у Лубенській міській раді відбулася чергова апаратна нарада. Під час її проведення мер міста Олександр Грицаєнко порушив питань прибирання та благоустрою Лубен. Останній дав підлеглим розпорядження організувати суботники, змести сміття та вчасно його вивезти.

До того ж міський голова відзначив, що до 1 травня у Лубнах мають бути очищені усі паркани та фасади будинків від самовільно розклеєних оголошень. Начальник відділу комунального господарства Олександр Сосна проінформував про те, що укладено відповідну угоду з приватною фірмою, яка буде займатися виготовленням спеціальних інформаційних щитів та слідкуватиме за порядком у цьому питання. Крім того, як повідомили у прес-службі Лубенської міської ради, ЛК ЖЕУ має закінчити до кінця неділі прибирання дворових територій та встановити декілька дитячих майданчиків.

Під час проведення апаратної наради стало відомо і те, що у 2013 році в Лубнах з’явиться три нових сквери — по вул. Київській, Петра Слинька та Червоноармійській. Проекти вже готові. До того ж у рамках проведення двомісячника благоустрою чистоти і озеленення в Лубнах планується висадити близько 1000 дерев, понизити та посіяти газон на площі 1000 кв.м., впорядкувати зелені зони, розпочати посадку квітників.

Оголошення
live comments feed...