• Головна
  • "Це очевидне уникнення кінцевого рішення", - судове засідання щодо акції протесту проти забудови арки у Полтаві вкотре перенесли
16:26, 2 березня
Надійне джерело

"Це очевидне уникнення кінцевого рішення", - судове засідання щодо акції протесту проти забудови арки у Полтаві вкотре перенесли

"Це очевидне уникнення кінцевого рішення", - судове засідання щодо акції протесту проти забудови арки у Полтаві вкотре перенесли

Засідання в Октябрьському райсуді щодо акції протесту проти забудови арки у Полтаві вже втретє перенесли. Причина - у суді не з'явився через стан здоров'я один із обвинувачених Анатолій Прядко, повідомляє Суспільне.Полтава.

"Сьогодні колега привіз довідку з Кременчука, яка підтверджує, що Прядко Анатолій Іванович перебуває на лікуванні з 26 лютого 2021 року з медичним діагнозом. Неявку, ваша честь, на сьогоднішнє судове засідання вважаю поважною і тому прошу відкласти подальший розгляд", - повідомив адвокат обвинувачених Григорій Фелоненко. Також перенести засідання просив і прокурор Руслан Пічугін.

Наступне засідання призначили на 12 травня.

Як вважає потерпілий Дмитро Юденко, це очевидне уникнення кінцевого рішення. Тим паче, до цього засідання переносили вже двічі.

Доки тривало засідання, під стінами суду зібралося зо три десятки людей. Кажуть, що прийшли підтримати потерпілих у справі.

Нагадаємо, Євгена Усенка та Анатолія Прядка обвинувачують у нанесенні тілесних ушкоджень полтавцям Олександру Кобі та Дмитрові Юденку під час акції протесту проти забудови арки у полтавському будинку на вулиці Соборності. Сталося це 5 квітня 2017 року.

Читайте також: Знову втрата на фронті: загинув 19 річний юнак з Полтавщини Андрій Мірча

#арка #полтава #засідання #суд #переніс
Оголошення
live comments feed...