• Головна
  • Під час останнього призиву найбільше полтавців служитиме у внутрішніх військах МВС
16:10, 15 квітня 2013 р.

Під час останнього призиву найбільше полтавців служитиме у внутрішніх військах МВС

100 полтавських призовників вже відбули до місць проходження служби

На базі Полтавського обласного військового комісаріату триває плановий весняний призов юнаків до лав Збройних Сил України та інших військових формувань. Про це розповів заступник обласного військового комісара з виховної роботи підполковника Ярослава Пистуна

— За планом нинішнього періоду у період з квітня по середину травня планується доправити до війська 496 осіб, серед яких безпосередньо до частин міністерства оборони України буде розподілено 310 призовників. Решта проходитимуть службу у внутрішніх військах МВС України, Державній службі спеціального транспорту та інших силових структурах. На сьогоднішній день близько 100 полтавців вже відбули до місць проходження служби. Процес формування команд проходить без ускладнень, статистика явки призовників стабільна.

Щодо песимістичних прогнозів певного прошарку населення про масові ухилення молоді від призову через перехід армії на контрактну основу і як наслідок — відміну строкової служби, то Ярослав Пистун відзначив: такі прогнози не збуваються (в усякому випадку — на Полтавщині). Свідчення тому, на думку військового, є те, що на фоні зменшення загальної кількості призову у порівнянні з минулим роком кількість призовників лише з вищою освітою збільшилась у цьому році на 8 відсотків.

— Найбільшим рейтингом у юнаків користуються традиційно служба у частинах ПДВ, Президентському полку, Повітряних Силах та частинах центрального підпорядкування. Серед військових спеціальностей юнаки віддають перевагу таким фаховим напрямкам, як водії, зв΄язківці, локаторники. Головним чинником позитивної мотивації військової служби переважна більшість вважає можливість використання армійського досвіду у подальшому працевлаштуванні. Причому не виключають можливість розглянути і перехід на контрактну службу, адже державна Програма переходу Збройних Сил на новий принцип комплектування робить військову службу значно привабливішою і престижнішою. Тому призовні комісії у цьому році продовжують працювати у повному режимі, — прокоментував Ярослав Пистун.

За планом весняного призову у частинах Сухопутних військ служитимуть 132 полтавці, у внутрішніх військах МВС — 140, у Повітряних Силах — 64, частинах Центрального підпорядкування — 104 призовника.

Оголошення
live comments feed...