• Головна
  • Полтавці долучились до міжнародного автопробігу «Естафета пам’яті»
15:47, 15 квітня 2013 р.

Полтавці долучились до міжнародного автопробігу «Естафета пам’яті»

Цей автопробіг з’єднає 95 міст України, Росії, Білорусі, Казахстану, Молдови, Придніпров’я та країн Кавказу. Учасники пробігу подолають 25 тисяч кілометрів, серед яких буде відрізок проїзду і по Полтавській землі.

– Обминути Полтави ми просто не могли, адже це місто, що неодноразово прославилось своїм героїзмом, – розповів координатор міжнародного громадського проекту «Наша велика Перемога» Олег Слюсаренко. – Шкода, що в Україні немає такого звання як «Місто воїнської слави», адже Полтава неодмінно заслуговує на це високе звання. В роки Великої Вітчизняної війни ваше місто відіграло величезну роль в здобутті Перемоги, тому ми маємо вшанувати всіх воїнів – і які загинули, і які жили задля добробуту майбутніх поколінь. Дуже приємно, що сьогодні тут відбувається справжнє свято.

Громадськість Полтавщини на чолі із губернатором області Олександром Удовіченко, головою облради Іваном Момотом та міським головою Полтави Олександром Мамаєм квітами та хвилиною мовчання вшанували всіх загиблих на війні. Великий прапор Перемоги від Полтави вирушить до Дніпропетровська, побуває в Києві, Мінську та Москві. Полтавці теж підтримали традицію і доторкнулись до цього червоного полотна в знак вдячності за Перемогу.

 

Оголошення
live comments feed...