• Головна
  • Голова обласної ради приєднався до акції «Майбутнє лісу у твоїх руках»
15:12, 15 квітня 2013 р.

Голова обласної ради приєднався до акції «Майбутнє лісу у твоїх руках»

На Полтавщині триває весняна лісокультурна кампанія. До заходів у рамках акції «Майбутнє лісу у твоїх руках» та «За чисте довкілля» долучився і голова Полтавської обласної ради Іван Момот та голова постійної комісії обласної ради з питань екології та раціонального природокористування, голова Котелевської РДА Тетяна Корост.

Перебуваючи з робочим візитом на Котелевщині, голова обласної ради відвідав ДП «Полтавський лісгосп», де директор лісгоспу Олександр Холодний продемонстрував гостям постійний лісовий розсадник Борівського лісництва, ознайомив із технологіями посіву сосни звичайної, викопкою сіянців та підготовкою їх до посадки. У Котелевському лісництві, де відбувалася посадка лісу за участі лісівників та вихованців шкільного лісництва, Іван Момот та Тетяна Корост і самі долучилися до садіння. Справно, під меч Колесова, саджанець за саджанцем збільшували територію лісових насаджень. А тому вже скоро площа у 1,5 га була заповнена молоденькими сосонками.

Тетяна Корост зазначила, що Котелевський район – найлісистіший в області, а тому тут не лише лісівники, а й сільгоспвиробники дбають про створення нових лісів:

– За останні три роки у районі висаджено ліс на площі у понад 500 га. У нинішньому році очікується відтворити та створити нові лісові насадження на 170 га. Любов до лісу прищеплюємо і нашим дітям, а тому на базі Котлевської школи № 4 існує шкільне лісництво, яке завжди допомагає лісівникам створювати нові насадження.

Також депутати побували на посадці лісу в інших лісокористувачів, а саме у ТОВ «Агрофірма «Маяк» та СВК «Батьківщина», котрі також активно висаджують лісові насадження. На завершення Іван Момот та Тетяна Корост у райцентрі висадили ялинки біля пам’ятника С.А. Ковпаку та в Парку Слави, на честь 70-річчя визволення Котелевщини від німецько-фашистських загарбників.

Підбиваючи підсумки поїздки, голова обласної ради підкреслив, що посадка лісів, озеленення є важливою і потрібною справою:

– Висаджування лісів – майбутнє нашого краю та всієї держави, а тому  з обласного бюджету щорічно виділяємо 2 млн. грн. на посадку нових лісів. На Полтавщині щороку висаджується близько 2 тисячі га лісу, понад 13-14 млн. саджанців, що становить 9 дерев на кожного жителя області. У багатьох районах у лісових господарствах є власні лісорозсадники, а тому проблем з посадковим метеріалом немає. Крім того,  проводиться не лише висаджування лісу, а й прибирання його території.

Іван Момот відзначив ефективність використання бюджетних ресурсів, підтвердив готовність обласної ради і надалі підтримувати посадку лісів.

Прес-служба
Полтавського обласного управління
лісового та мисливського господарства

 

Оголошення
live comments feed...