• Головна
  • У Полтаві створять музей науки за 10 млн гривень - що про це відомо
17:00, 1 березня

У Полтаві створять музей науки за 10 млн гривень - що про це відомо

У Полтаві створять музей науки за 10 млн гривень - що про це відомо

На базі Полтавської обласної бібліотеки імені Котляревського планують створити Музей науки. Спеціально для нього реконструюють частину приміщення бібліотеки.

Музей вартуватиме 10 млн грн, а кошти на нього виділять із місцевого та державного бюджетів. Про цей проект вже розповіли на сайті Міністерства освіти і науки.

Музей науки планують створити до кінця 2021 року. Він займе два поверхи бібліотеки імені Котляревського. На першому поверсі розташують касу, гардероб, приймальню, пуфи для відпочинку. На другому облаштують експозицію на 7 тем: «Акустика»; «Дивна матерія»; «Механіка»; «Робототехніка і SMART технології»; «Оптика і оптичні ілюзії»; «Великі винаходи»; «Людина».

За приклад взяли музей науки, який відкрили у Києві. 

До слова, робота над музеєм у Полтаві вже розпочалася. Як відомо із сайту Prozorro, Департамент будівництва, містобудування і архітектури та ЖКГ Полтавської ОДА вже замовиввиготовлення проектно-кошторисної документації на реконструкцію приміщення бібліотеки під Музей науки, вартість розробки близько 700 тисяч гривень. Розробники подаватимуть свої пропозиції до 4 березня.

Читайте також: На комісії вирішили, хто очолить Міський будинок культури

#музей #наука #полтава
Оголошення
live comments feed...