• Головна
  • «Полтавщина є однією з областей, куди в першу чергу привезуть вакцину від коронавірусу» - Ляшко
18:31, 20 лютого 2021 р.
Надійне джерело

«Полтавщина є однією з областей, куди в першу чергу привезуть вакцину від коронавірусу» - Ляшко

«Полтавщина є однією з областей, куди в першу чергу привезуть вакцину від коронавірусу» - Ляшко

Організаційно Україна готова до прибуття будь якого типу та кількості вакцин. Спільно з регіональними координаторами провели нараду щодо узгодження останніх штрихів внутрішньообласної логістики. Про це сьогодні заявив головний санітарний лікар Віктор Ляшко.

« Маємо чіткий план, який дозволяє відразу після прибуття вакцини розвозити її до обласних складів 11 машинами одночасно: 7 областей (Житомирська, Київська, Чернігівська, Черкаська, Полтавська, Вінницька та м. Київ) отримають вакцину в день розвезення, інші - наступного дня. Мобільні бригади вже знають, яка кількість вакцин, у який заклад охорони здоров'я їм потрібна буде для проведення щеплення всіх охочих у даній лікарні» - поінформував Ляшко.

Також він розповів, що у перший місяць для забезпечення готовності до проведення вакцинації роботи НСЗУ виплачуватиме 8 тис грн на одну мобільну команду медиків. Далі медичний заклад отримуватиме доплату за фактичну кількість провакцинованих осіб – 25 грн за першу дозу введеної вакцини і 60 грн за другу.

Дані про вакцинацію будуть вноситися до електронної системи охорони здоров’я і тільки на підставі цієї інформації НСЗУ оплачуватиме фактично надані послуги.

Нагадаємо, при цьому Віктор Ляшко напередодні завляв, що точної дати старту вакцинації не може нині назвати ніхто.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#щеплення #календар #вакцина
Останні новини
Оголошення
live comments feed...