• Головна
  • Куди сходити на вихідних - афіша заходів у Полтаві
19:30, 19 лютого 2021 р.
Надійне джерело

Куди сходити на вихідних - афіша заходів у Полтаві

Куди сходити на вихідних - афіша заходів у Полтаві

На вихідних 20-21 лютого у Полтаві відбудеться кілька цікавих заходів.

Так, наприклад, у музично-драматичному театрі імені М.В. Гоголя (адреса - вул. Соборності, 23) 20 лютого о 18:00 покажуть виставу "Мить... Життя...". Вона поставлена за п'єсою американського драматурга Торнтона Уайлдера "Наше містечко". Це своєрідна сповідь, де кожен упізнає себе в якомусь із героїв. Історія про дві родини, які живуть у злагоді й мирі, виховують дітей, які потім закохуються, вирощують квіти у своїх садочках. Мешканці цього містечка кожного дня механічно проживають своє життя, вони вже звикли до оточуючого світу, який роками не змінюється. У кожного свої проблеми, турботи, мрії.

Також 20 лютого у Полтавському тетарі ляльок (адреса - вул. Пушкіна, 32) мали показати виставу "Коза – Дереза". Проте замість неї об 11:00 з відбудеться вистава "Кривенька Качечка";

21 лютого у тому ж театрі ляльок об 11:00 розпочнеться вистава "Бабусині пригоди".

21 лютого о 18:00 у театрі імені М.В. Гоголя покажуть п'єсу "За двома зайцями". Це вже не перше звернення до п’єси "За двома зайцями" - перше трактування безсмертного твору 1937 року, у 1956 році він був втілений режисером Віталієм Смоляком, а у 1986 році Романом Вальком. Блискуче виконували роль Голохвостого заслужені артисти Андрій Андрейченко та Валерій Івакін, а у роль Проні – Галина Неклич та Катерина Філатова, імена котрих вписані в історію Полтавського театру. "За двома зайцями" - комедійна історія про збанкрутілого спритного цирульника, який шукав вихід зі скрутного фінансового становища шляхом "вполювання" багатої нареченої, перетворилася у трактовці гоголівців на сучасну музичну виставу з яскравими костюмами, декораціями та гротесковими персонажами.

Також 20 грудня - останній день виставки фіалок, яка проходить за адресою вул. Соборності, 49. 

Читайте також: У програмі Полтавського академічного театру ляльок відбулися зміни

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#афіша #полтава #заходи
Останні новини
Оголошення
live comments feed...