• Головна
  • Делегаціі ВО «Свобода» намагалися перешкодити добратися до Харкова
17:36, 12 квітня 2013 р.

Делегаціі ВО «Свобода» намагалися перешкодити добратися до Харкова

Правоохоронці намагалися перешкодити полтавським і черкаським свободівцям дістатися до Харкова, де має відбутися акція "Вставай, Україно! "

 12 квітня 2013 року делегації полтавської та черкаської обласних організацій ВО "Свобода" міліціянти намагалися не пустити на мітинг опозиції "Вставай, Україно!" у Харкові. Автобуси зі свободівцями зупинили на території Харківської області. Перешкодити подальшому рухові транспортних засобів правоохоронці намагалися, забравши у водіїв документи. Завдяки втручанню у справу народного депутат Валерія Чернякова, свободівців відпустили, повідомив голова Полтавської обласної організації Всеукраїнського об'єднання "Свобода" Роман Чабановський.

 Як розповів свободівець, міліціянти зупинили автобуси, посилаючись на спецоперацію. Сказати точну назву та пояснити її мету правоохоронці відмовилися. Окрім того, вони забрали у водіїв документи, без яких рух автобусів далі став неможливим. Завдяки втручанню у справу народного депутата-свободівця Валерія Чернякова, міліціянти повернули документи та відпустили транспортні засоби. Нині полтавські та черкаські свободівці у Харкові. "Влада налякана масовими виступами. Із самого ранку в інтернеті з’явилася інформація, що у Харкові перекриті дороги. Рух до міста блокується працівниками ДАІ. Влада усілякими методами намагається зірвати мітинг опозиції, " – наголосив Роман Чабановський.  

Оголошення
live comments feed...