• Головна
  • Депутати частково підтримали збільшення фінансування Інституту розвитку міста. Але з випробним терміном
12:40, 19 лютого 2021 р.
Надійне джерело

Депутати частково підтримали збільшення фінансування Інституту розвитку міста. Але з випробним терміном

Депутати частково підтримали збільшення фінансування Інституту розвитку міста. Але з випробним терміном

Серед питань порядку денного сесії міської ради, яка проходить сьогодні - «Про затвердження цільової програми «Організації підтримки та реалізації стратегічних ініціатив і підготовки проєктів розвитку Полтавської міської територіальної громади на 2021-2025 роки». Воно включало і питання щодо функціонування Інституту розвитку міста.

За інформацією директорки Тетяни Татаріної, закладу необхідно додати ще вісім штатних одиниць. Сьогодні в ІРМ їх 12. Це, зокрема, директор, заступник директора, 2 головні фахівці з аналізу досліджень та управління проектами, 2 головні фахівці з інтегрованого урбаністичного розвитку міста та управління проектами, бухгалтер та техпрацівники. Нині інститут шукає архітекторів та експерта по програмах.

Питання викликало гостру дискусію. Скажімо, Вадим Ямщиков висловився взагалі за повне закриття ІРМ. Його підтримав Олександр Дедюхін. Олександр Удовіченко теж висловився проти збільшення фінансування у таких непростих економічних умовах.

Олександр Мамай запропонував компромісне рішення – надати чотири вакансії, а не вісім, як прохає Інститут. Але з умовою: за півроку керівниця відзвітується за виконану роботу перед депутатським корпусом.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Інститут розвитку міста #депутати #фінансування
Останні новини
Оголошення
live comments feed...