• Головна
  • Колишній тренер «Ворскли» виплатить клубу 200 тисяч доларів
16:06, 12 квітня 2013 р.

Колишній тренер «Ворскли» виплатить клубу 200 тисяч доларів

Федерація футболу України зобов’язала Миколу Павлова виплатити колишньому клубу компенсацію за самовільне розірвання контракту

Як повідомили у прес-службі ФФУ,  палата з вирішення спорів Федерації футболу України відмовила екс-тренеру «Ворскли» Миколі Павлову у задоволенні вимог щодо розірвання контракту з полтавським клубом без будь-яких виплат кожної із сторін.

Згідно з рішенням по справі «Про заяву від 09.01.2013 року Павлова М. П. щодо розірвання контракту з Товариством з обмеженою відповідальністю «Футбольний клуб «Ворскла» Полтава та видачі йому трудової книжки», прийнятим ФФУ 3 квітня 2013 року, Палата з вирішення спорів відмовила екс-наставнику «Ворскли» у задоволенні його вимог щодо розірвання контракту, укладеного 31 грудня 2010 року між ним та полтавським клубом, за угодою сторін.

З цього слідує, що контракт Миколи Павлова з «Ворсклою» вважається достроково розірваним з 1 червня 2012 року без поважних причин з вини спеціаліста. Окрім цього екс-тренера «Ворскли» зобов’язали протягом 5 місяців виплатити «Ворсклі» компенсацію за дострокове розірвання контракту у розмірі еквівалентному 200 тисяч доларів.

Слід зазначити, що ФФУ також зобов’язала «Ворсклу» оформити звільнення головного тренера із клубу та видачі йому трудової книжки.

 

Оголошення
live comments feed...