Новини компаній
09:00, 20 лютого 2021 р.
Надійне джерело

Виготовлення скульптур

Новини компаній
Виготовлення скульптур

Виготовлення скульптур

Виготовлення скульптур в Полтаві від дизайн студії Романа Москаленка - 095 105 42 85. Працюючи з різного роду стилями в сучасному мистецтві скульптури, ми пропонуємо послуги з виготовлення скульптур в різних техніках їх створення (сучасна і класична скульптура).

Скульптура завжди була відмінною рисою розкоші і витонченого смаку, вона дуже давно стала затребуваним елементом декору, який застосовується як в ландшафтному дизайні, так і при створенні креативних інтер'єрних композицій.

Виготовлення скульптур

Скульптура на замовлення в Полтаві

Сучасна скульптура в інтер'єрній композиції, її місце встановлення та додаткові елементи декору, впливають на художні характеристики, а також визначають вибір технік декорування та спосіб її виготовлення.

Нашими майстрами освоєні унікальні техніки створення скульптур, тому ми можемо запропонувати замовникам незвичайні сучасні скульптури які настільки гарні, що здатні змінити традиційне уявлення про сучасну скульптуру.

Досягти високого рівня стилізації або реалізму, нам дозволяє досвід і знання використовуваних технологій у створенні скульптур. Ми освоїли і успішно застосовуємо на практиці техніку «лайфкастинг», що дозволяє на основівідбитку тіла людини, виконувати високо реалістичні, унікальні тавишукані скульптури.

Окремо хочеться відзначити такий напрямок, як скульптура що виготовлена за технологією металоконструкцій яка поєднує в собі додаткові, нові технології нанесення і деталізації форм скульптури. Ця унікальна технологія має ряд переваг, до яких можна віднести:

  • Унікальна передача кольору (застосування спеціальної техніки нанесення металу, дозволяє створити текстуру з великою глибиною відображення)
  • Дивовижна реалістичність (форма скульптури має високий рівень реалізму, що дозволяє передати найдрібніші деталі)

Авторські скульптури на замовлення

Авторські скульптури які виготовляють скульптора нашої дизайн студії, перш за все відрізняються техніками виконання та креативністю. Вони можуть відповідати канонам класичного стилю або мати певну стилізацію яка поєднує в собі абстрактні форми чи текстури.

І в першому, і в другому випадку вони будуть стильними, сучасними і володіти певним внутрішнім магнетизмом. З прикладами готових робіт в напрямку скульптури, Ви зможете ознайомитись на сторінках нашого сайту, розділ - Скульптура.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Виготовлення скульптури на замовлення #замовити скульптуру #дизайн-студія Романа Москаленка
ТОП новини
«Військові просять містян «спалити ялинку, якщо її поставлять»: активісти вийдуть на мітинг проти встановлення новорічної ялинки у центрі Полтави
«Тут було поховано чимало визначних постатей»: що знаходилося на місці «Сонячного парку ім. Євгенія Браха» задовго до його заснування
Посилення мобілізації: у Полтаві почали розносити повістки по будинках і квартирах
Зрадник з Полтави Ілля Кива знайдений мертвим у Москві - росзмі (оновлено)
Оголошення
live comments feed...