• Головна
  • 5 членів бригади Центру ПМСД №1 пройшли навчання з імунізації
15:30, 17 лютого 2021 р.
Надійне джерело

5 членів бригади Центру ПМСД №1 пройшли навчання з імунізації

5 членів бригади Центру ПМСД №1  пройшли навчання з імунізації

У Києві розпочалася серія дводенних семінарів-навчань для членів мобільних бригад з імунізації від COVID-19 вакцинами Pfizer/BioNTech та AstraZeneca.

Про це повідомили у КП “Полтавський обласний Центр громадського здоров’я”.

Першими на Полтавщині пройшли таке навчання п’ятеро членів бригади Центру ПМСД №1 із Полтави – два лікарі та три медичних сестри. 

5 членів бригади Центру ПМСД №1  пройшли навчання з імунізації , фото-1

Після них, з 19 лютого по 2 березня, такі навчання пройдуть іще три бригади центрів ПМСД № 3 з Полтави та №1 і №3 із Кременчука.

“Ці чотири бригади визначені як основні регіональні – вони працюватимуть на території області протягом 1-2 етапів вакцинації. Ще 4 мобільні бригади з Полтавщини пройшли одноденні онлайн-навчання. Адже на подальших етапах кампанії з вакцинації кількість задіяних бригад збільшуватиметься”, – йдеться у повідомленні.

Перед початком навчань Департамент охорони здоров’я Полтавської облдержадміністрації сформував мережу та маршрути мобільних бригад, затвердив графік їх навчань. На території області організували 53 пункти щеплення проти COVID-19. Вони розташовані переважно на базах Центрів ПМСД, а також приватних медичних закладів (ТОВ, ФОП тощо).

5 членів бригади Центру ПМСД №1  пройшли навчання з імунізації , фото-2

Першими в Україні та області очікуються вакцини  AstraZeneca і Pfizer/BioNTech.  Вони вимагають різних умов зберігання та логістики. Тому одна частина мобільних бригад вивчає спосіб використання, введення й особливості роботи з вакциною Pfizer/BioNTech, інша – з AstraZeneca. Це дозволить оперативно запустити процес імунізації.

Також працівникам медустанов надають інформацію про кожну із вакцин. Щоб максимально убезпечити населення від можливих алергічних реакцій, окремий розділ теоретичного і практичного матеріалу стосується симптомів, діагностики та першої допомоги при анафілаксії. Також важливим моментом є фіксація та звітність про кожне проведене щеплення. Ці дані будуть одразу заноситися до реєстру імунізації у системі e-Health.

Читайте також: Україна отримає 12 мільйонів доз американської та британської вакцин від COVID-19

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#ковід #коронавірус #полтава #вакцина #імунізація
Оголошення
live comments feed...