• Головна
  • Шукаєте роботу? Сидите без грошей? Ми знаємо, де у Полтаві навчають затребуваним професіям
19:30, 24 лютого 2021 р.
Надійне джерело

Шукаєте роботу? Сидите без грошей? Ми знаємо, де у Полтаві навчають затребуваним професіям

Шукаєте роботу? Сидите без грошей? Ми знаємо, де у Полтаві навчають затребуваним професіям

Під час кризи, викликаної карантинними обмеженнями та економічним спадом, багато людей залишаються без роботи. Часто знайти нове місце за професією не вдається і людина врешті-решт залишається без засобів для існування. Однак вихід із подібної ситуації є. Можна здобути нову професію і влаштуватися на іншу роботу, яка приноситиме не менше, а то і більше грошей, ніж попередня. «Але ж, щоб отримати нову професію, потрібно 5 років навчатися в університеті. У мене немає стільки часу!», - зауважите ви. І будете цілком праві. Тому що на здобуття нового фаху не обов’язково витрачати п’ять років.

Ми знаємо, принаймні, одне місце у Полтаві, де можна швидко отримати нову спеціальність, яка буде гарантовано затребуваною на ринку праці. Це – «Полтавський навчальний професійно-технічний комбінат». Тут можна за дуже короткий термін – від 1,5 до 3,5 місяців – навчитися новій професії та піти працювати і заробляти гроші.

Перелік професій значний, але об’єднує їх головний і найважливіший критерій – вони усі є затребуваними на ринку праці у нашому регіоні: муляр, апаратник оброблення зерна, оператор котельні, машиніст котельної установки, слюсар з експлуатації та ремонту газового устаткування, водій навантажувача, електрогазозварник, стропальник, машиніст крана автомобільного, машиніст крана (кранівник), машиніст автовишки та автогідропідіймач, слюсар з ремонту автомобіля, електромеханік з ліфтів, ліфтер, столяр, оператор заправних станцій (Оператор АЗС).

Чималий перелік, чи не так? Але і він не є вичерпним.

Ще на базі професійно-технічного комбінату можна пройти навчання або перепідготовку за професією «Обліковець з реєстрації бухгалтерських даних» зі знанням програмного продукту «1С: Підприємство».Заклад має статус офіційного партнера «1С» і працює із Всеукраїнською громадською організацією «Спілка Автоматизаторів Бізнесу», а навчання проводить практик, сертифікований викладач «1С:ПРОФЕСІОНАЛ». Після закінчення курсів у професійно-технічному комбінаті ви зможете працювати бухгалтером підприємства і самостійно вести облік. Навчання відбувається у групах по 4-7 чоловік, заняття відбуваються 5 разів на тиждень, весь курс займає 240 годин.

Шукаєте роботу? Сидите без грошей? Ми знаємо, де у Полтаві навчають затребуваним професіям, фото-1

Ціна навчання є доступною, крім цього, оплату навіть можна здійснювати частинами.

Відповіді на усі додаткові запитання ви може знайти на сайті закладу

Або звертайтеся за телефонами:

(+380) 95 620 88 16 - бухгалтерськi курси; 1С; оператор комп'ютерного набору/діловодство.

(+380) 66 812 52 80 - робітничі спецiальностi; IТП; курси цільового призначення

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Полтава #робота #навчання #підприємство #1C #праця #комбінат
Оголошення
live comments feed...