• Головна
  • У Полтаві визначилися, коли і де прибиратимуть на загальноміському суботнику
12:24, 12 квітня 2013 р.

У Полтаві визначилися, коли і де прибиратимуть на загальноміському суботнику

На нараді у мера визначились з територіями, які прибиратимуть на загальноміському суботнику.

Мер Полтави Олександр Мамай провів організаційну нараду з питання проведення загальноміського суботника, запланованого на 13.04.2013 року з 10:00 до 13:00. Про це повідомили у прес-службі Полтавської міської ради. В засіданні взяли участь секретар міськради, заступники мера, голови районних у місті Полтаві рад, а також начальники комунальних підприємств і профільних управлінь.

В ході засідання посадовці визначили території, що найбільше потребують очищення від сміття, бруду, самосівів та залучити до їх прибирання громадськість міста.

Основні сили на загальноміському суботнику вирішено спрямувати на прибирання Панянського узвозу (оглядовий майданчик), Білої Альтанки (схили), Пушкарівського та Гришкіного лісів, ставків на Половках (вул. Великотирнівська), та міського центрального пляжу. Також свої території приберуть Октябрський , Київський, та Ленінський РВК. Працівники комунального підприємства «Декоративні культури» прибиратимуть вулицю Зіньківську (обидві сторони, від вул. 9 Січня до вул. Шведська могила).

Прибиранням закріплених прибудинкових територій займатимуться колективи дошкільних, загальноосвітніх та вищих навчальних закладів всіх рівнів акредитації, банківських установ та підприємств.

Оголошення
live comments feed...