• Головна
  • Правоохоронці Полтавщини просять допомогти встановити особу невідомої дівчини
12:04, 12 квітня 2013 р.

Правоохоронці Полтавщини просять допомогти встановити особу невідомої дівчини

Працівники Котелевського райвідділу міліції Полтавщини 6-го квітня на автодорозі в селі Велика Рублівка побачили невідому дівчину, яка насторожила правоохоронців своєю зовнішністю та поведінкою.

По-перше, оперативники одразу помітили, що вона не місцева, при собі не мала ні речей, ні документів, мала досить дивний вигляд.

Міліціонерам не вдалось нічого з’ясувати, бо дівчина виявилася німою та неписемною. Також були помічені явні психічні відхилення. Перевірка за всіма наявними обліками наразі позитивних результатів не дала.

За зовнішніми ознаками було помітно, що дівчина розгублена, замерзла та виснажена. Тож міліціонери одразу ж доставили її до Котелевської районної лікарні. Медики інфекційного відділення ретельно оглянули та надали невідомій всю необхідну допомогу. Наразі дівчина почуває себе добре, знаходиться під постійним наглядом лікарів. Можливо дівчина пішла з дому, а можливо із притулку чи спеціалізованого інтернату.

У зв’язку із вище викладеним, міліція Полтавщини звертається до громадян з проханням, уважно подивитися фото дівчини. Якщо ви впізнали знайоме обличчя – одразу повідомте нам за тел. 095-054-09-06 або 102. Будемо щиро вдячні за допомогу.!

Прикмети: вік 20-25 років, зріст 150 см, статура худорлява, волосся русяве, довжиною близько 25-30 см, не розмовляє, не писемна. Одягнена була в плямистий бушлат синього кольору, чорні джинси, чорні черевики.

Оголошення
live comments feed...