• Головна
  • Боротьба з Covіd-19: лікарі Полтави отримали від Київстар 5 кисневих концентраторів
Новини компаній
11:00, 17 лютого 2021 р.

Боротьба з Covіd-19: лікарі Полтави отримали від Київстар 5 кисневих концентраторів

Новини компаній

Устаткування, передане Київстаром 3-ї міської клінічної лікарні Полтави, допоможе рятувати життя пацієнтів з кисневою недостатністю. В цілому, спільно з Благодійним фондом «Твоя опора», мобільний оператор забезпечив кисневими концентраторами 12 лікарень в різних регіонах країни.

Кисневий концентратор «Біомед» JAY-10 є сучасним технологічним приладом, який виробляє і одночасно подає медичний кисень високої концентрації відразу двом пацієнтам із складною формою запалення легенів. Особливої ​​актуальності потреба медиків в такому обладнанні придбала в період розвитку другої хвилі коронавирусной пандемії. Кожен день в Україні фіксуються кілька тисяч нових випадків зараження COVID-19.

«Всi концентратори, які нам передав Київстар, з першого дня в роботі. Ситуація досить напружена. Чотири апарату ми поставили в так звану «брудну» ковідную зону і один в приймальному відділенні. Те-є, коли пацієнта, що потребує кисні, тільки доставляють в лікарню, його відразу ж підключають до концентратора. Сьогодні наша лікарня забезпечена кисневими концентраторами, проте їх багато не буває. Навіть коли закінчиться коронавірус, ми буде їх використовувати в паліативної терапії і при лікуванні онкохворих. Тому ми надмірно вдячні Київстару за таку необхідну допомогу нашому медустанові », - говорить директор лікарні Плахтиря Анатолій Іванович.

Про важливість допомоги бізнесу медикам в боротьбі з COVID-19 говорить і засновник БФ «Твоя опора» Валерія Татарчук:

«При Коронавіруси ускладнюється дихання і може початися гіпоксія, що призводить до серцевої недостатності. Кисневі концентратори допоможуть хворим з COVІD-19 в разі ослабленого дихання і під час відновного періоду. Завдяки благодійній допомозі Київстар ми закупили це обладнання, оскільки воно потрібно майже кожній лікарні. Я впевнена, що спільними зусиллями ми подолаємо пандемію».

Усі благодійні організації, з якими співпрацює Київстар, пройшли ретельні перевірки на міжнародному рівні групи «VEON» щодо етичності ведення своєї діяльності. БФ «Твоя опора» має надійну репутацію і проходить щорічний аудит діяльності. Звітність можна переглянути на сайті фонду http://tvoya-opora.org/.

Як повідомлялося раніше, крім благодійної допомоги лікувальним установам, Київстар надає лікарям безкоштовні сервіси. Протягом минулого літа медичні працівники отримали доступ до безлімітного інтернету. Крім того, понад 70 тисяч медиків отримали бонуси на свої мобільні рахунки. Загальна сума підтримки склала приблизно 8 млн грн.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оголошення
live comments feed...