• Головна
  • Які сюрпризи та нововведення готує для жителів Полтави й області «АТБ» у 2021 році
Новини компаній
13:00, 16 лютого 2021 р.

Які сюрпризи та нововведення готує для жителів Полтави й області «АТБ» у 2021 році

Новини компаній

Новий 2021 рік остаточно вступив у свої права. Прийшов час забути про всі труднощі й негаразди минулого року та розпочати складати плани на нинішній, адже він подарує нам чимало змін і нововведень. Уже в найближчі місяці завершиться адаптивний карантин і почнеться масова вакцинація. Багато країнвідкриють свої кордони для наших туристів. Чимало цікавого та важливого готує в 2021-му більш ніж чотирьом мільйонам своїм клієнтів, у тому числі й жителям Полтави,незмінний лідер вітчизняної галузі роздрібної торгівлі – «АТБ». Корпорація цього року збирається й надалі розширювати географію присутності, відкривати комфортні магазини, підвищувати рівень сервісу, а також впроваджувати інноваційні диджитал-технології у сферу ритейлу. Отже, про все по черзі.

На відміну від минулого року, коли пріоритетним було розширення флагмана корпорації – торговельної мережі «АТБ-Маркет» – переважно на заході країни, 2021-й порадує новими супермаркетами жителів інших областей. Збільшити кількість магазинів планують у невеликих населених пунктах, де люди сьогодні максимально зацікавлені в якісних продуктах за максимально доступними цінами. Першими приймуть покупців нові супермаркети «АТБ» у містечках із населенням сім тисяч жителів і більше. Також будуть відкривати магазини в передмістях обласних центрів, невеликих населених пунктах, розташованих поблизу автомагістралей, і курортних зонах.

За рік планують створити 120 супермаркетів, тому під кінець року вся територія країни буде рівномірно покрита цими магазинами.

Зараз у 308 містах і селищах 24 областейУкраїни, включаючи й нашу Полтавську, працюють 1203 магазини «АТБ». Асортимент кожного з них перевищує 3,5 тисячі найменувань гарантовано свіжих продуктів і якісних товарів першої необхідності. При цьому ціни в магазинах найбільшої за багатьма показниками торговельної мережі країни традиційно нижчі за середньоринкові на 10–15%. Якщо купувати акційні пропозиції (товар дня, товар тижня й т. п.) і брати участь у бонусній програмі, то заощадити можна навіть 50%.

Щоб клієнти мали можливість заощаджувати, корпорація оптимізує бізнес-процеси, пропонує великий асортимент продукції власних торгових марок, працює з виробниками напряму, впроваджує сучасні енергоощадні технології,створила одну з найбільш розвинених у країні логістичних інфраструктур (має власні мультитемпературні складські центри європейського зразка, свій вантажний автопарк чисельністю понад 700 машин та ін.). До речі, у році, що настав, корпорація планує ввести в експлуатацію новий розподільний центр у Харківській області, а також почати будівництво ще одного такого РЦ у Хмельницькій.

Що стосується диджитал-рішень, то до відкритого торік першого в країні продуктового інтернет-магазину «АТБ» повного циклу в 2021-му додадуть запуск власного мобільного застосунка, що об'єднає всі вже запущені диджитал-сервіси: «Скануй та купуй», «АТБ Pay», програму лояльності тощо.

Цінова політика «АТБ» залишається незмінною от уже більше ніж чверть століття та є відмітною рисою магазинів цієї мережі, що полюбилися мільйонам громадян, включаючи й полтавчан. Європейський рівень обслуговування, комфорт торгових залів, впровадження онлайн-сервісів, безперебійна поставка гарантовано свіжої продукції, можливість заощаджувати –от цілий список конкурентних переваг цієї мережі. Купувати товари в «АТБ» зручно й ощадливо!

Компанія безперебійно поставляє українцям якісні продукти за доступними цінами, відіграє важливу роль у розвитку місцевої інфраструктури, багато років є найбільшим платником податків у галузі. Особливо актуально це стало після реформи децентралізації, коли значно більший відсоток зібраних податків залишається на місцях – у розпорядженні місцевих органів влади. Це означає, що справно сплачені лідером вітчизняної галузі роздрібної торгівлі солідні податкові відрахування допомагають розвитку інфраструктури нашої Полтави й області.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оголошення
live comments feed...