• Головна
  • Де і як у Полтаві працюють пункти обігріву?
16:30, 16 лютого 2021 р.

Де і як у Полтаві працюють пункти обігріву?

Де і як у Полтаві працюють пункти обігріву?

Внаслідок суттєвого зниження температурних показників в Україні розгорнули пункти обігріву. Рішення про їх відкриття прийняли на засіданні Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій. Скільки пукнтів обігріву у Полтаві та де вони знаходяться дізнавалися колеги з каналу "Центральний"

Зроблено це з метою недопущення випадків обмороження та загибелі людей.

Так станом на 13 лютого місцевими органами влади у взаємодії з ДСНС в Україні розгорнуто 4 тис. 986 пунктів обігріву, з них місцевим самоврядуванням – 4 тис. 950 стаціонарних пунктів, а ДСНС – 36 мобільних пунктів обігріву на базі наметів та транспортних засобів. У Полтаві діють і стаціонарні пункти обігріву,куди можна звернутися в будь-яку пору року. Один із них – це Центр адаптації для бездомних осіб та звільнених з місць позбавлення волі благодійної асоціації «Світло надії», який функціонує з 2011 року.

Максим Жмудь, адміністратор Центру адаптації для бездомних БО «Світло надії»

- Вокзали зачинені – карантин у нас в країні. В середньому 3-4 людини в день звертається до нас за послугами обігріву. Людина, приходячи до нас у центр, може отримати послуги: випити чашку гарячого чаю, отримати теплі речі, поїсти, може прийняти душ. Якщо потрібно цій людині викликати швидку чи невідкладна допомога, або супроводити до лікувально-медичного закладу.

Тож у Полтаві наразі діють пункти обігріву за наступними адресами:

- Територіальний центр соціального обслуговування та надання соціальних послуг: м.Полтава, вул.Маршала Бірюзова,76. Пункт обігріву працює виключно в робочий час роботи установи;

- Центр адаптації для бездомних осіб та звільнених з місць позбавлення волі благодійної асоціації «Світло надії», який у разі необхідності надає пакет соціальних послуг, а також можливості нічного перебування та харчування;

- На території Подільського району Полтави на час сильних морозів функціонує 4 пункти обігріву, які за потреби надають гарячий чай, харчування та одяг, інформування населення про місце знаходження пунктів обігріву проводиться шляхом розповсюдження пам'яток та оголошень. Пункти обігріву працюють з 8.00 до 17.00:

- бульвар Б.Хмельницького, 19, церква «Нове життя»;

- просп. Миру, 32/22, церква «Різдва Богородиці»;

- просп. Миру 26/13, церква «Відродження»;

- просп. Миру, 24 церква «Спасіння».

Читайте також: На Полтавщині створено 53 пункти вакцинації від коронавірусу. 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#пункти обігріву #безхатьки #допомога
Оголошення
live comments feed...