
19:30, 12 лютого 2021 р.
Надійне джерело
Депутатку від ОПЗЖ призначили представником України в Палаті місцевих влад в Конгресі місцевих і регіональних влад Ради Європи.

Депутатку від ОПЗЖ Оксану Деркач затвердили представником України в Палаті місцевих влад в Конгресі місцевих і регіональних влад Ради Європи.
До групи представників України в Палаті місцевих влад Конгресу увійшли ще 5 депутатів та 6 заступників з різних регіонів. Ще по 6 представників і заступників увійшли до складу Палати регіонів Конгресу, повідомили у телеграм-каналі Полтавської міської ради.
"Конгрес місцевих та регіональних влад є загальноєвропейською політичною Асамблеєю у складі Ради Європи, що являє собою місцеві і регіональні органи влади з 47 країн – учасників Ради Європи. Його роль полягає в сприянні місцевої та регіональної демократії, зміцненні місцевого та регіонального самоврядування, відповідно до принципів викладених в Європейській хартії місцевого самоврядування. Проводить засідання двічі на рік, в Страсбурзі", - йдеться у повідомленні.
Відкриття 40-ї сесії Конгресу місцевих і регіональних влад Ради Європи відбудеться 23 березня 2021 року.
Читайте також: 18-річний хлопець влаштував стрілянину в центрі Полтави (ФОТО, ВІДЕО)
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
ТОП новини
Спецтема
Оголошення
14:06, 12 квітня
14:06, 12 квітня
14:06, 12 квітня
22:02, 12 квітня
42
live comments feed...