• Головна
  • Депутатку від ОПЗЖ призначили представником України в Палаті місцевих влад в Конгресі місцевих і регіональних влад Ради Європи.
19:30, 12 лютого 2021 р.
Надійне джерело

Депутатку від ОПЗЖ призначили представником України в Палаті місцевих влад в Конгресі місцевих і регіональних влад Ради Європи.

Депутатку від ОПЗЖ призначили  представником України в Палаті місцевих влад в Конгресі місцевих і регіональних влад Ради Європи.

Депутатку від ОПЗЖ Оксану Деркач затвердили представником України в Палаті місцевих влад в Конгресі місцевих і регіональних влад Ради Європи.

До групи представників України в Палаті місцевих влад Конгресу увійшли ще 5 депутатів та 6 заступників з різних регіонів. Ще по 6 представників і заступників увійшли до складу Палати регіонів Конгресу, повідомили у телеграм-каналі Полтавської міської ради.

"Конгрес місцевих та регіональних влад є загальноєвропейською політичною Асамблеєю у складі Ради Європи, що являє собою місцеві і регіональні органи влади з 47 країн – учасників Ради Європи. Його роль полягає в сприянні місцевої та регіональної демократії, зміцненні місцевого та регіонального самоврядування, відповідно до принципів викладених в Європейській хартії місцевого самоврядування. Проводить засідання двічі на рік, в Страсбурзі", - йдеться у повідомленні.

Відкриття 40-ї сесії Конгресу місцевих і регіональних влад Ради Європи відбудеться 23 березня 2021 року.

Читайте також: 18-річний хлопець влаштував стрілянину в центрі Полтави (ФОТО, ВІДЕО)

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#опзж #європа #рада #полтава #місто
Оголошення
live comments feed...