• Головна
  • Дзеркальна дата: кому сьогодні пощастить
10:00, 12 лютого 2021 р.
Надійне джерело

Дзеркальна дата: кому сьогодні пощастить

Дзеркальна дата: кому сьогодні пощастить

12 лютого - унікальний день. Оскільки дата у повному її записі якладається з двох дзеркальних частин.

Дата 12.02.2021 - як вважають, астрологи та нумерологи, наділена надзвичайною силою. Також саме із цього дня розпочинається Китайський Новий рік. 

З нумерологічної точки зору, ця дата включає в себе: 0, одиницю і двійку. І саме у цьому випадку працює принцип аналогії. Наприклад, сонце ми бачимо вдень, а місяць – вночі. Взаємозв'язок цих небесних тіл проявляється у нашому житті як аналогія  активного чоловічого начала-Ян, тобто сонце. І аналогія пасивного жіночого начала-інь, тобто місяць. Активність і пасивність розглядаються як аналогічні за кількістю енергії, але різні за проявом - повідомили в УНІАН.

Зважаючи на це, дата 12.02.2021 дозволяє проявити свою пасивну, внутрішню енергію нарівні з активною, зовнішньою.

Завдяки магічності цієї дати, 12 лютого стане днем оновлення і приводом для відкриття бізнесу, створення сім'ї та інших глобальних планів.

Особливо пощастить сьогодні людям, народженим під знаками землі - Телець, Діва і Козеріг. Удача супроводжуватиме їх як в особистому житті, так і в робочих відносинах.

Здоров’я Тельців нормалізується і дасть можливість будувати найсміливіші плани. Вплив дзеркального числа позитивно відіб'ється як на короткострокових, так і на довгострокових цілях.

Діви зможуть знайти якусь цікаву роботу, а  Козерогам 12 лютого принесе відчуття впевненості у своїх силах і віру у свої мрії. .

Нагадаємо, чим запам'ятався полтавцям четвер - день зі ще одною цікавою комбінацією чисел в даті.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#знак #дата #дзеркало
Оголошення
live comments feed...