• Головна
  • Чиновники почали роботи над реконструкцією Лубенського МБК
18:19, 11 квітня 2013 р.

Чиновники почали роботи над реконструкцією Лубенського МБК

Лубенська міська влада планує вивести приміщення міського будинку культури з аварійного стану

У Лубнах розпочали роботи з реконструкції міського будинку культури. Про це повідомили в управлінні архітектури й містобудування Лубенського міськвиконкому.

Так, у цьому році передбачається провести роботи з підсилення конструкцій та виведення будівлі з аварійного стану. Для цього з місцевого бюджету виділені необхідні кошти та виготовлена технічна документація. За даними прес-служби Лубенської міської ради, це стане першим етапом реконструкції нежитлової будівлі за адресою вул. Шевченка, 2/2.

Нещодавно розпочалися роботи по виготовленню проектно-кошторисної документації власне реконструкції приміщення будинку культури. Виконавцем цих робіт визначено Державний проектний інститут «Міськбудпроект», що знаходиться в Полтаві. Фахівці вже приступили до виконання робіт і подали перші пропозиції з реконструкції. У прес-службі Лубенської міської ради повідомили, що на архітектурно-містобудівній раді, де розглядалися запропоновані варіанти, погоджено для подальшої розробки другий варіант передпроекних пропозицій.

Згідно з поданими пропозиціями планується збільшити глядацький зал до 800 місць, зберегти на фасаді мозаїчне пано, оздобити стіни сучасними матеріалами з утепленням та відновити функціонування закладу з необхідною кількістю приміщень. У комплексі реконструкції будинку культури планується й оновити сквер ім. Кірова.

У Лубенській міській раді пропонують городянам виразити свої пропозиції та зауваження, що стосуються зовнішнього вигляду оновленого будинку культури. Чиновники просять подавати їх письмово за адресою м. Лубни, вул. Я.Мудрого, 33, каб.102 в Управління містобудування та архітектури (тел. 7-20-41) або направляти на e-mail: 
Lubny-arh@yandex.ru.

Оголошення
live comments feed...