• Головна
  • У Полтаві на Халтуріна кіоски майже перекрили прохід по тротуару
16:29, 11 квітня 2013 р.

У Полтаві на Халтуріна кіоски майже перекрили прохід по тротуару

Розташування двох кіосків один навпроти одного ускладнило прохід по вулиці

У Полтаві біля будинку № 79 на вул. Жовтневій, зі сторони вул. Халтуріна, віднедавна з’явився ще один кіоск на додачу чотирьох, що стояли там раніше. І все було б добре якби не одне «але» — два кіоски тепер стоять один навпроти одного значно скоротивши ширину пішохідного тротуару. Відстань між ларьками складає не більше півтора метра. Тепер люди, які йдуть назустріч, змушені протискуватись між кіосками. А коли до віконця продуктового кіоску нахиляється покупець (а інакше поспілкуватися з продавцем і замовити товар неможливо), то прохід звужується настільки, що пройти поруч зможе лише дві людини.

Продавець в продуктовому кіоску повідомила кореспонденту «Полтавщини», що ці незручності тимчасові, і викликані тим, що в новий більш просторий кіоск, який встановлено з іншими, поки що не підведена електрика і всередині йдуть оздоблювальні роботи. А коли їх завершать, то старий кіоск, який виставили навпроти інших, приберуть, а торгуватимуть з нового. На запитання коли це має статися, жінка відповіла, що точно не знає, але думає, що орієнтовно через два тижні.

Ніхто в здоровому глузді не може суперечити появі нових торгівельних об’єктів, коли вони знаходяться в потрібних місцях і не створюють незручностей. Але знаючи, що в нашій країні немає нічого більш постійного ніж «тимчасове», хочеться нагадати підприємцям, що полтавці не літають, а ходять по землі. А тому було добре, якби вулиця Халтуріна набула попереднього вигляду.

Оголошення
live comments feed...