• Головна
  • У Полтаві привітали афганців і вислухали про їх проблеми
18:30, 10 лютого 2021 р.
Надійне джерело

У Полтаві привітали афганців і вислухали про їх проблеми

У Полтаві привітали афганців і вислухали про їх проблеми
10 лютого о 14.00 годині у кімнаті 621 Полтавської облдержадміністрації відбулася зустріч із представниками Полтавської обласної організації Української спілки ветеранів Афганістану. Її приурочили до Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав, а також до річниці виведення військ із Афганістану. 
При вході у кімнату 621 встановили стенди із фотографіями воїнів-афганців. 
Сам захід провели за участі голови Полтавської ОДА Олега Синєгубова та заступника голови облдержадміністрації Катерини Рижеченко. 
У Полтаві привітали афганців і вислухали про їх проблеми, фото-4
Зустріч розпочалася із привітання від Полтавської ОДА, Полтавської облради та Полтавської обласної організації Української спілки ветеранів Афганістану.
Як зауважив заступник голови Полтавської обласної ради Олег Бєлоножко, воїни-афганці - це  приклад того, як треба служити Батьківщині, для теперішніх та майбутній поколінь.
"Ми тільки чули з телевізорів про події Афганської війни, і вже тоді захоплювалися вашим героїзмом та відвагою. Сьогодні я вам бажаю здоров'я та наснаги. Ми завжди будемо на зв'язку через голову правління Полтавської обласної організації Української спілки ветеранів Афганістану, і будемо робити так, аби ваше життя тепер було легшим і комфортнішим", - повідомив пан Олег.
Опісля вступного слова ветеранам війни в Афганістані вручили відзнаки від Полтавської облдержадміністрації. 
Окрім цього, обговорили питання, які турбують воїнів-афганців, зокрема питання військових госпіталей та соціального забезпечення.
Так, наприклад, останні роки у районах Полтавщини значно погіршилася ситауція із соціальим забезпеченням. Як зауважив голова правління Полтавської обласної організації Української спілки ветеранів Афганістану Олександр Расько, наразі ветерани не можуть отримати соціальні виплати чи-то звернутися за ними по місцю проживання, оскільки значно скоротили кількість таких пунктів.
Також висловили пропозиції щодо того, аби підвищити пенсійні виплати матерім та дружинам загиблих на Афгані чоловіків. А також запропонували покращити соціальне забезпечення матерям загиблих, більшість із яких зараз лишилися насамоті та в поганих умовах.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#військові #полтава #афганістан
Оголошення
live comments feed...